Druga faza Łupu Wojennego odblokowana

Druga faza Łupu Wojennego odblokowana

Druga faza Łupu Wojennego została odblokowana! Pora przyzwać dodatkowe pylony, rozprzestrzenić biomasę i dokonać desantu MUŁ-ów, aby zdobyć nowe skórki, emotikony i graffiti. Aby sprawdzić, jakie nagrody będą dostępne w następnej fazie, zajrzyjcie do naszego poradnika lub wejdźcie do gry StarCraft II i najedźcie kursorem na każdy z węzłów Łupu Wojennego.

Jesteśmy pod wrażeniem aktywności naszej społeczności, która tak szybko wsparła zawody e-sportowe kwotą 700 000 USD. Niezmiernie nas to cieszy. W ramach podziękowania dodamy więcej zawartości dla tych, którzy wzięli udział w pierwszym Łupie Wojennym. W jednej z przyszłych aktualizacji udostępnimy portrety postaci z komiksu „Wojny cieni” każdemu, kto zakupił Łup Wojenny w tym sezonie.

Teraz, kiedy pula nagród dobiła do maksimum, 25% przyszłych zysków ze sprzedaży Łupu Wojennego zostanie przeznaczone na wsparcie działań WCS w sezonach 2017-18. Ostatnio udało nam się podwoić pulę nagród turnieju TotalBiscuita – SHOUTcraft Kings. Dzięki wam gracze mogli wygrać łącznie 10 000 USD. Zapraszamy do obejrzenia całego turnieju.

Jeszcze raz dziękujemy za nieustające wsparcie gry StarCraft II oraz zawodów e-sportowych.