Elazer zagra na Blizzconie!

Elazer zagra na Blizzconie!

W związku z rezygnacją Hydry z brania udziału w tegorocznych finałach WCS Global Finals, Mikołaj Elazer Ogonowski ma zagwarantowane miejsce w fazie grupowej.

Dwóch Polaków w grze

W fazie grupowej zagra dwójka utalentowanych zergów z Polski - wspomniany wcześniej Elazer i Nerchio. Nerchio będzie walczył o wyjście z grupy A, z kolei Elazer znajdzie się w grupie A lub D (w zależności od wyniku jego meczu z viOLet`em, który ma identyczną ilość punktów WCS jak Mikołaj).

Hydra odchodzi ze sceny

Rezygnacja Hydry z udziału w WCS Global Finals spowodowana była konfliktem czasowym ze ślubem tego zawodnika - miał być to ostatni turniej, ostatnie hurra przed zakończeniem jego przygody ze StarCraftem i odbyciem obowiązkowej służby w Korei (będzie to jednak służba społeczna, nie czysto wojskowa - z powodu wypadku w dzieciństwie widzi on tylko na jedno oko).

Tie-break

Tie-break pomiędzy Elazerem, a viOLet zostanie oczywiście rozegrany, a gracz który wygra znajdzie się w grupie A razem z Nerchiem. Jak myślicie - polacy spotkają się w fazie grupowej, czy dopiero na wielkiej scenie w Anaheim?

Komentarze

Obrazek użytkownika Eridor
Eridor 5. Październik 2016 - 17:34
Oj... a niech spotkają się dopiero w finale! :D