Finały 3 sezonu WCS i cinematic LotV - już w ten weekend!

Finały 3 sezonu WCS i cinematic LotV - już w ten weekend!

Już najważniejsze osoby zjeżdżają do Krakowa! Po trzech dniach kwalifikacji w Katowicach już od soboty zaczną się w Starej Zajezdni walki najlepszych 8 graczy! Wśród nich jest najlepszy polski protoss - Grzegorz 'Mana' Komincz.

Od 15:00 będziemy się bawić na turnieju - możecie do nas oczywiście dołączyć! Szczegóły tutaj.

Dodatkowo zapraszamy was na after-party w sobotę! Informacje na wydarzeniu na facebooku. Na próbę łapcie też QR Code :)

A teraz skupmy się na samym WCSie - wisienką na nim będzie prezentacja cinematicu Legacy of the Void!

W ten weekend dobiegną końca zmagania w 3 sezonie rozgrywek WCS. Co więcej, w niedzielę – przed rozegraniem wielkiego finału – zaprezentujemy film wprowadzający do Legacy of the Void. Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje o planowanych wydarzeniach, abyście nie przegapili z nich ani chwili.

Najpierw trailer:

Jutro i pojutrze, 12 i 13 września, najlepsi gracze w StarCrafta II staną do walki o tytuł mistrza 3 sezonu w Starej Zajezdni w Krakowie. Ich emocjonujące zmagania komentować będą Nick „Tasteless” Plott, Dan „Artosis” Stemkoski i William „Chobra” Cho. Transmisję na żywo będzie można oglądać na oficjalnym portalu WCS.

Sobota 12 września, godz. 15:00: ćwierćfinały

Niedziela 13 września, godz. 15:00: półfinały i wielki finał

Jeżeli uda wam się dotrzeć na krakowski Kazimierz na czas, będziecie mogli za darmo wejść na finały i zasiąść wśród publiczności w Starej Zajezdni. Gwoli ścisłości, przy wstępie obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a w przypadku wyczerpania miejsc mecze będzie można oglądać na zewnątrz. Wszyscy uczestnicy otrzymają dostęp do beta-testów Legacy of the Void oraz portret trofeum Gosu w StarCrafcie II.

Jeśli zastanawiacie się jak owy portret wygląda - macie podgląd poniżej!No i najważniejsza informacja dla fanów cyklu!

Prezentacja intra i ogłoszenie daty premiery

W niedzielę 13 września o godz. 19:00, po rozegraniu półfinałów, zaprezentujemy film wprowadzający do Legacy of the Void i ogłosimy datę premiery zwieńczenia trylogii StarCrafta II. Ponadto obecni na finałach twórcy gry pokażą nowe fragmenty rozgrywki i omówią nadchodzące nowości w dodatku.

Świat już nie będzie taki sam w poniedziałek! Bądźmy przygotowani!

Komentarze

Worm 12. Wrzesień 2015 - 16:33
MaNa- go go go