Go4SC2 – finały miesiąca września

Kolejny miesiąc konkurencji został podsumowany turniejem, jak poradzili sobie w nim polscy zawodnicy, których było w tym turnieju aż 5? Kto zgarnie 300€ nagrody za pierwsze miejsce?

Silna reprezentacja narodowa

W tytm turnieju brało udzial aż pięciu graczy z Polski: Elazer (Z), Matiz (Z), Guru (Z), Ziggy (T) oraz ArT (P). W turnieju z racji dużej ilości nagromadzonych punktów mógł brać udział Nerchio (Z), jednak zrezygnował ze swojego seeda.

Zwycięzca jest jednak tylko jeden

Pomimo tak silnej polskiej reprezentacji zwycięzcą został szwedzki zawodnik reprezentujący rój zergów – Snut. Pokonał w finale Guru i zgarnął 300€ dla siebie. Pokazał tym samym, że jego forma nie uległa pogorszeniu od czasu Copa Intercontinental, co dobrze wróży jego szansom na wyjście z grupt na Blizzconie.

Niespodziewany wynik

Chyba najbardziej zaskakujące było to, kto zaszedł najdalej ze wszystkich polskich zawodników. Każdy powiedziałby, że Elazer powinien zajść najdalej. Ale jednak nie - Guru okazał się najlepszy. Nie tylko pokonując jednego z polskich graczy jadących na Blizzcon ale i TAiLS (P) - koreańskiego zawodnika będącego prawie stałym graczem na finałach miesiąca Go4SC2.

Sami zobaczcie jak nasi poradzili sobie w drabince i kto poległ z czyjej ręki. Jak myślicie czy kolejne finały miesiąca również będą zdominowane przez Polaków?