IEM Season 11 Shanghai Europe & Africa Qualifier

IEM Season 11 Shanghai Europe & Africa Qualifier

Polak na czele!

Kwalifikacje dla Europy i Afryki prowadzące do jedenastego sezonu Intel Extreme Masters w Shanghaiu zakończyły się bardzo dobrym występem Polaka, któremu udało się zwyciężyć. Jeżeli jesteście ciekawi jak przebiegły dla Polaków kwalifikacje zapraszam do lektury.


Gracze

W kwalifikacji brało udział wielu graczy, między innymi:

- 16 Polaków

- 18 Francuzów

- 9 Niemców

- 4 Hiszpanów

Zwycięzcą kwalifikacji został nie kto inny niż "Nerchio", który w finałach pokonał Brazylijczyka "Kelazhura". Nerchio pokazał na co go stać, nie dając żadnych szans graczom, którzy stanęli przeciwko niemu.

Polacy w rozgrywkach

Drugi polski gracz występujący w rozgrywkach Elazer został pokonany w RO 16 przez niemieckiego gracza Lambo, który odpadł będąc pokonanym przez Nerchia. Pozostali polscy gracze dotarli do RO 64, gdzie większość z nich odpadała stając do walki ze znacznie lepszymi od siebie graczami. Jednak należą się im szczere gratulacje, za chęć i wolę walki!

Podsumowanie

Kwalifikacje były bardzo ciekawe. Nie obyło się bez stresujących sytuacji, które wyzwalały wiele emocji wśród widzów. Wielkie gratulacje dla Nerchia który pokonał wielu dobrych graczy, dzięki czemu był w stanie zwyciężyć i zakwalifikować się do Intel Extreme Masters. Zapraszamy wszystkich do kibicowania Polakowi już 28 lipca podczas przystanku Shanghai!