Już dzisiaj rozpoczyna się Copa Intercontinental

Już dzisiaj rozpoczyna się Copa Intercontinental

Copa Intercontinental

Dzisiaj w meksyku rozpoczyna się Copa Intercontinental, turniej którego pula nagród wynosi 50 000 $ i 4 100 punktów WCS. Kogo można będzie tam oglądać i gdzie to zrobić?

Kto gra?

Dziewięciu z dziesięciu zawodników grających w Ro10 jest już wybranych. Są to Cyan (P), Has (P), Neeb (P), iguaz (T), uThermal (T), Scarlett (Z), Snute (Z), ShoWTimE (P) i Hydra (Z). Ostatni gracz, reprezentujący Amerykę Łacińską wyłoniony zostanie dzisiaj, kiedy to dokończone zostaną kwalifikacje dla tego regionu. Faworytami do przejścia do głównego turnieju są MajOr (T), Cham (Z) i Kelazhur (T).


Kto zostanie zwycięzcą?

Wszyscy będą przez dwa dni walczyć o 18 000 $ i 1000 punktów WCS, które nadawane jest za pierwsze miejsce. Musimy pamiętać, że ten turniej ma szansę mocno zamieszać w tym, jacy gracze pojadą na Blizzcon. Wypada wspomnieć o uThermalu, który musi dojść do finału aby móc pojechać na Blizzcon jako ósmy gracz w WCS circut (kosztem Elazera i Violet). Dużą niewiadomą są też gracze lokalni. Każdy z nich ma szansę zajść bardzo daleko, szczególnie ze wsparciem ze strony publiczności.

Gdzie oglądać?

Gry rozpoczną się dzisiaj o godz 19:00 czasu polskiego, według podanych informacji stream angielskojęzyczny będzie miał miejsce na oficjalnym kanale StarCrafta TUTAJ. Jak myślicie, kto zajdzie najdalej?