Komentatorka Nova melduje się!

Komentatorka Nova melduje się!

Po zaliczeniu wielu misji w trybie kooperacji oraz odegraniu głównej roli w kampanii Tajne operacje Novy, najlepsza agentka Dominium debiutuje także w zakładce z Kolekcją jako nowa komentatorka StarCraft II.

Kilka miesięcy temu zapowiedzieliśmy wprowadzenie szeregu nowych elementów do gry. Wraz z aktualizacją 3.9 Nova stanie się opcjonalną komentatorką w StarCraft II. Związane z nią ścieżki dźwiękowe zostaną udostępnione wszystkim graczom, którzy kupili (lub kupią) pełny pakiet misji Tajne operacje Novy oraz Novę jako dowódcę w trybie współpracy. Aby skorzystać z tej opcji, należy zalogować się w grze przed 27 lutego - lepiej się więc pospieszyć!

Głos najlepszego z duchów będzie także dostępny w ramach dynamicznego pakietu Super zestaw Novy, zawierającego wszystkie wspomniane wcześniej elementy. W późniejszym czasie komentarze Novy staną się także dostępne jako osobny produkt w sklepie.

Poniżej możecie sprawdzić, jak agentka sprawdza się w nowej roli:

Neutralne

Terranie

Zergi

Protosi

Nova stanie się dostępna jako komentatorka wraz z aktualizacją 3.9. Więcej informacji na ten oraz wiele innych tematów znajdziecie na naszych mediach społecznościowych: Facebooku oraz Twitterze.