Legacy Of The Blizzone -koniec kwalifikacji już bliski

Legacy Of The Blizzone -koniec kwalifikacji już bliski

Za nami już trzy, spośród czterech turniejów kwalifikacyjnych w tym sezonie Legacy of the Blizzone. Więc jeśli chcecie wziąć udział w naszym turnieju to przed wami już tylko ostatnia szansa.

To już trzeci tydzień naszych zmagań, a turniej dalej się cieszy niesłabnącą popularnością. Na ostatnie kwalifikacje również przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę, ale o niej powiemy nieco później. Teraz chcielibyśmy zaprezentować jak wyglądała drabinka trzecich kwalifikacji.

Podczas tych kwalifikacji miejsce do wielkiego finału zapewnił sobie, grający zergami, Snoxtar. Razem z Rodzynem oraz Nedi`m będą czekać na pozostałą piątkę graczy, z którymi się zmierzą już za dwa tygodnie w ostatecznej walce o tytuł najlepszego zawodnika drugiego sezonu LotB. Czwórka kwalifikująca się do kolejnego etapu dzięki zdobytym do tej pory punktom powoli nam się wyłania. Spójrzmy zatem jak aktualnie wygląda ranking punktowy.


Obecnym liderem zestawienia jest Grave i dzięki regularnej grze w kwalifikacjach zdobył odpowiednią liczbę punktów, aby już teraz cieszyć się z awansu do finału. Jednak kolejna trójka, czyli w kolejności Slowed, Gremory, Wenez nie mają tego komfortu co Grave i dalej muszą walczyć o miejsce w finale. Dodatkowo sytuacji pikanterii dodaje fakt, że różnica punktów między zawodnikami jest naprawdę niewielka, a konkurenci uplasowani na dalszych pozycjach nie pozostają bez szansy na awans. Dlatego wynik ostatnich kwalifikacji będzie decydujący.

Pamiętajcie o stawce o jaką toczy się gra. W finale na zwycięzce czeka profesjonalna klawiatura ROCCAT SUORA, a do tego trzydniowy karnet na drugi tydzień Intel Extreme Masters.

Dla zdobywcy drugiego miejsca przygotowaliśmy jednodniowy bilet na Intel Extreme Masters.

Na naszym kanale YouTube, już znajduje się materiał z trzecich kwalifikacji. Zapisy na ostatni turniej kwalifikacyjny są otwarte i możecie tego dokonać za pośrednictwem tego linka. Ostatnie, czwarte kwalifikacje rozegramy w najbliższą sobotę tj. 4 lutego o 16:00.

Teraz czas na ujawnienie naszej niespodzianki. Podczas ostatnich kwalifikacji między naszymi widzami, rozlosowany zostanie klucz do odblokowania wszystkich trzech pakietów tajnych operacji Novy.

Nasi komentatorzy ItzNaix i ForAiur już się nie mogą doczekać, aby poprowadzić relacje dla Was z nadchodzących kwalifikacji.