Legacy Of The Blizzone - półmetek kwalifikacji

Legacy Of The Blizzone - półmetek kwalifikacji

Fani StarCraft`a napewno się nie nudzili podczas ostatniego weekendu, gdyż w tym czasie odbywały się rozgrywki w ramach turniejów międzynarodowych jak i lokalnych. W tym również drugie kwalifikacje do naszego Legacy of the Blizzone.


W pierwszej kolejności musi stać się za dość sprawom formalnym, dlatego chciałbym przypomnieć, iż stawką w turnieju jest profesjonalna klawiatura ROCCAT SUORA, a do tego dorzucamy trzydniowy karnet na drugi tydzień Intel Extreme Masters.

Oczywiście zdobyca drugiego miejsca nie odejdzie z pustymi rękami. Dla tej osoby przygotowaliśmy jednodniowy bilet na Intel Extreme Masters.

Możemy zatem zaprezentować jak wyglądała drabinka drugiego turnieju kwalifikacyjnego.


Tym razem najlepszy w stawce okazał się grający Zergami Nedi, tym samym dołączył już do Rodzyna jako kolejny uczestnik turnieju finałowego. W dalszym ciągu czekamy na decydujące rozstrzygnięcia co do kolejnych sześciu uczestników finałów. Przed nami jeszcze dwa turnieje kwalifikacyjne i osoby, które jeszcze nie brały udziału mogą jeszcze spróbować swoich sił w naszym wydarzeniu. Przyjrzyjmy się zatem uaktualnionej tabeli wyników.


Obecnie pierwszą czwórkę stanowią w kolejności Snoxtar, Wenez, Grave, Gremory. W porównaniu do poprzedniego tygodnia największe postępy odnotował Snoxtar, dzięki jego doskonałej grze w tym tygodniu zapewnił sobie awans o 11 pozycji. Niestety dla Wenez`a, poprzedniego lidera sezonu oznacza to spadek na drugie miejsce. Grave, podobnie do Snoxtar`a również awansował w naszym zestawieniu, lecz tym razem udało się poprawić swoją lokatę o 3 pozycje. Gremory, jako ostatni zawodnik kwalifikowałby się do finałów, w tym tygodniu zdołał wywalczyć sobie tylko 3 punkty, w związku z czym spadł o dwie pozycje w rankingu.

Jak widać z każdym turniejem możemy zaobserwować niekiedy znaczne przetasowania w rankingu, to oznacza że jeszcze wiele może się zmienić, a obecni liderzy tabeli nie mogą spocząć na laurach, jeśli chcą zagrać w finale.

Oczywiście i tym razem zachęcamy do obejrzenia relacji na naszym kanale YouTube, jeśli nie widzieliście zmagań na żywo.Dodatkowo zapisy na kolejny turniej już są otwarte i możecie tego dokonać za pośrednictwem tego linka. Trzecie już kwalifikacje rozegramy w najbliższą sobotę tj. 28 stycznia o 16:00.

I tutaj mała niespodzianka bo podczas nadchodzących kwalifikacji rozlosowane zostaną między widzami dwa klucze do odblokowania dowódców, Novy i Alaraka. Tym bardziej zachęcamy do śledzenia relacji.

Na relację z trzecich kwalifikacji, już tradycyjnie, zapraszają Was nasi komentatorzy ItzNaix i ForAiur.


Komentarze

Snoxtar 28. Styczeń 2017 - 13:34
Jest bug, że nie można się już zapisać, bo turniej ,, się już rozpoczął '' xD
Obrazek użytkownika WokeR
WokeR 28. Styczeń 2017 - 15:29
Problem solved. Naprawiłem wcześniej, zapomniałem napisać Xx