Legacy Of The Blizzone - pierwsze kwalifikacje już za nami

Legacy Of The Blizzone - pierwsze kwalifikacje już za nami

W ostatnią sobotę rozegrane zostały pierwsze mecze eliminacyjne w drugiej odsłonie organizowanego przez nasz portal turnieju Legacy of the Blizzone. Poniżej przedstawiamy wyniki z tych spotkań.


Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni liczbą osób, jak wzięła udział w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym. Liczymy na to, że z każdym kolejnym turniejem będzie Was coraz więcej. Kto wie może jak dopisze frekwencja to dorzucimy jeszcze coś do puli nagród :D.

Przypominamy, iż główną nagrodą w turnieju jest profesjonalna klawiatura ROCCAT SUORA, a do tego dorzucamy trzydniowy karnet na drugi tydzień Intel Extreme Masters.

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma jednodniowy bilet na Intel Extreme Masters.

Przejdźmy jednak do wyników pierwszego turnieju kwalifikacyjnego.


Zwycięzcą pierwszego turnieju kwalifikacyjnego okazał się Rodzyn, tym samym zapewnił sobie już miejsce w turnieju finałowym. Zwycięzcy kolejnych turniejów kwalifikacyjnych dołączą do Rodzyna, a pozostałą czwórkę zawodników stanowić będzie najlepsza czwórka naszego rankingu. Więc jeśli nie poszło Wam w pierwszym turnieju nic jeszcze straconego, do wielkiego finału możecie się zakwalifikować regularnie uczestnicząc w naszym wydarzeniu. Poniżej przedstawiamy tabele wyników po pierwszym turnieju kwalifikacyjnym.

Jak na razie szczyt naszego rankingu zajmują Wenez, Gremory, Slowed, Matiz i gdybyśmy już dziś kończyli kwalifikacje, to tą czwórkę widzielibyśmy w finale zawodów. Jednak przed nami, aż trzy turnieje po których powyższe zestawienie może całkowicie inaczej wyglądać. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w naszym turnieju jeszcze możecie powalczyć o udział w finałach, a tam o bardzo wartościowe nagrody.

Relacja z pierwszych kwalifikacji możecie już oglądać na naszym kanale Youtube. Dodatkowo informujemy, że już możecie się zapisywać do drugiego turnieju kwalifikacyjnego pod tym linkiem, a ten rozegramy już w najbliższą sobotę tj. 21 stycznia po godzinie 16:00.

Na relację z drugich kwalifikacji zapraszają Was nasi komentatorzy ItzNaix i ForAiur.

Do zobaczenia w grze.