Legacy Of The Blizzone - poznajmy zwycięzcę drugiego sezonu!

Legacy Of The Blizzone - poznajmy zwycięzcę drugiego sezonu!

Po ponad miesiącu zmagań w turniejach kwalifikacyjnych oraz Wielkim Finale jaki rozegrany został ostatniej soboty możemy zaprezentować zwycięzce drugiego sezonu Legacy of the Blizzone!


Na początek chcielibyśmy podziękować tak zawodnikom, za czynny udział w naszych zawodach jak i kibicom za dopingowanie swoich faworytów i gorące dyskusje na naszych kanałach społecznościowych.

Jak już wcześniej o tym informowaliśmy, do finałów dostała się czwórka zwycięzców z poszczególnych turniejów kwalifikacyjnych (Rodzyn, Nedi, Snoxtar, Malcolm) oraz czwórka zawodników z największym dorobkiem punktowym zgromadzonym przez cały sezon rozgrywek (Slowed, Grave, Gremory, Dexter).

Uważni kibice rodzimej sceny od razu wyłapali, że połowa z naszych finalistów, czyli Gremory, Slowed, Dexter, Malcolm, należy do jednej drużyny, Enclave Team. Do finału tylko Malcolm dostał się dzięki zdobyciu pierwszego miejsca w jednym z turniejów kwalifikacyjnych, reszta chłopaków ciężko pracowała przez cały sezon, aby zdobyć potrzebne punkty do zapewnienia sobie miejsca w finale. Niewątpliwie sukces jakim jest zapewnienie tylu swoim zawodnikom miejsca w finale imprezy dodatkowo rozbudziły apetyt na jak najlepsze miejsca w ostanim turnieju. Wszak mieli ogromne szanse, aby któryś z nich mógł zgarnąć główną nagrodę.

Prócz determinacji i umiejętności czasem również potrzebne jest szczęście, o czym mieli przekonać się zawodnicy z Enclave Team. Trzech z nich znalazło się na kursie kolizyjnym z faworytem do wygrania turnieju, czyli Rodzynem. Jak pokazała już historia, Rodzyn nie miał problemu ze swoimi rywalami i dość gładko przeszedł do drabinki wygranych. W finale drabinki wygranych Rodzyn zmierzył się z Nedim. Co ciekawe obaj zawodnicy to zwycięzcy odpowiednio pierwszych i drugich kwalifikacji. Mieli zatem sporo czasu na treningi i śledzenie poczynań pozostałych zawodników w trakcie trwania sezonu. Z tej batalii zwycięsko wyszedł Nedi, tym samym wysyłając oponenta do drabinki przegranych. Tam nasz protosjański zawodnik ponownie zmierzył się z Gremorym. Tym samym przedstawiciel Enclave Team otrzymał szanse na odegranie się na Rodzynie po pierwszym przegranym meczu w finałach. Niestety i tym razem okazało się, iż jego siły są zbyt wątłe w porównaniu do dyspozycji jaką prezentował zawodnik grający protosami.

W ten sposób wyłoniono finałową dwójkę jaka miała walczyć ze sobą o zdobycie nagrody głównej. Nedi jako zwycięzca drabinki wygranych na pewno czuł się pewny w tym starciu, wiedział czego może się spodziewać po przeciwniku. Lecz podobną wiedzę zdobył również Rodzyn i jak się potem okazało to on lepiej poradził sobie z przeciwnikiem.

Przejdźmy zatem to prezentacji najlepszej trójki zawodników naszych finałów.

Pierwsze miejsce zdobył Rodzyn, tym samym otrzymuje klawiaturę ROCCAT SUORA oraz trzydniowy karnet na drugi tydzień Intel Extreme Masters.

Na drugim miejscu uplasował się Nedi, otrzymuje od nas firmową bluzę Blizzarda z grafikami zaczerpniętymi z serii filmów animowanych StarCrafts. Musimy w tym miejscu wspomnieć, że drugiej nagrody, czyli jednodniowej wejściówki na Intel Extreme Masters, Nedi się zrzekł. Tym samym nagroda ta trafi do zdobywcy trzeciego miejsca.

Zdobywcą trzeciego miejsca został Gremory. Jako nagrodę otrzymuję on koszulkę Legacy of The Void, firmową bluzę Blizzarda oraz wspomniany wcześniej jednodniowy bilet wstępu na Intel Extreme Masters.

Zawodnikom gratulujemy, a poniżej przedstawiamy drabinkę tych zawodów.


Skoro jesteśmy przy nagrodach warto wspomnieć, iż w trakcie relacji z finałów między naszymi widzami również rozlosowaliśmy nagrody. Poniżej przedstawiamy naszych szczęśliwców:

  • Klucz do odblokowania całego pakietu tajnych operacji Novy otrzymał Gregulesko,
  • Klucz odblokowujący dowódcę Alaraka otrzymał Destroyerxxl20,
  • Klucz odblokowujący dowódczynię Novę otrzymuje Sliwinsky,
  • Klucz odblokowujący komentatora Abatura otrzymuje Atomic_ENV.

Warte nadmienienia w tym momencie jest fakt, iż w całym turnieju rozdaliśmy nagrody o łącznej wartości ponad 1300 zł. Największą oglądalność odnotowaliśmy podczas turnieju finałowego wtedy oglądało nas ponad 90 osób.

Przypominamy, iż trwa nasz konkurs, w którym możecie wygrać figurkę Raynora, breloczki i koszulki z motywami StarCrafta. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie naszej społeczności.

Na koniec chcemy zwycięzcom jeszcze raz pogratulować cennych zdobyczy, naszym widzom za liczne uczestnictwo na naszych kanałach społecznościowych i liczymy, że przy kolejnym turnieju będzie Was jeszcze więcej.