Legacy Of The Blizzone -znamy już finalistów

Legacy Of The Blizzone -znamy już finalistów

Zakończyliśmy już serie turniejów kwalifikacyjnych, z których wyłoniliśmy już ostateczną ósemkę najlepszych graczy, którzy zmierzą się w najbliższą sobotę w wielkim finale o tytuł czempiona Legacy of the Blizzone.


Oczywiście prócz tytułu najlepszy gracz otrzyma od nas profesjonalną klawiaturę ROCCAT SUORA, a do tego trzydniowy karnet na drugi tydzień Intel Extreme Masters.

Dla zdobywcy drugiego miejsca przygotowaliśmy jednodniowy bilet na Intel Extreme Masters.

W tym miejscu, przygotowaliśmy dla naszych uczestników niespodziankę, gdyż przewidzieliśmy dodatkowe nagrody w postaci firmowej bluzy Blizzarda z grafikami zaczerpniętymi z serii filmów animowanych StarCrafts oraz koszulkę Legacy of The Void. Po jednej takiej bluzie otrzymają zwodnicy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce, natomiast koszulkę dostanie zdobywca trzeciego miejsca.

Powróćmy jednak na moment do ostatniego turnieju kwalifikacyjnego, w którym wyłonionych została ostania piątka uczestników finałów. Poniżej przedstawiamy drabinkę z ostatnich kwalifikacji.
Gratulujemy Malcolmowi zwycięstwa w ostatnich kwalifikacjach, liczymy że podczas finałów równie dobrze poradzi sobie z rywalami. Przypomnijmy, że będą to poprzedni zwycięscy kwalifikacji, czyli Rodzyn, Nedi oraz Snoxtar, a do nich dołączy czwórka zawodników z największą ilością punktów na koncie. Którzy zawodnicy dołączą do wymienionej wcześniej czwórki, dowiemy się z poniższego zestawienia końcowego.
Czwórka zawodników, która dołączy do zwycięzców kwalifikacji stanowią: Slowed, Grave, Gremory, Dexter. Pierwsza trójka z wymienionych graczy praktycznie od samego początku zajmowała dość wysokie pozycje w kolejnych zestawieniach, więc ich awans do finałów nikogo nie powinien dziwić. Niespodzianką tego zestawienia jest jednak Dexter, który po trzecich kwalifikacjach plasował się, na wydawałoby się, odległym 9 miejscu. Jednak jego znakomity wynik podczas ostatnich kwalifikacji sprawił, że zdołał sobie wywalczyć ostatnią pozycję jaka daje mu awans do finału turnieju.

Jeśli nie mogliście śledzić rozgrywek na żywo z ostatnich kwalifikacji, nic straconego. Materiał wideo z tego turnieju już znajduje się na naszym kanale YouTube.Znając już wszystkich uczestników ostatecznego starcia, pora przejść do omówienia zasad jakie będą obowiązywać podczas finałów. Turniej rozegrany zostanie w systemie double elimination, czyli popularna drabinka przegranych i wygranych. Wszystkie gry w drabince wygranych rozgrywamy do dwóch zwycięstw (BO3). Gry w drabince przegranych systemem BO1, poza finałem drabinki przegranych, który rozegrany zostanie w systemie BO3. Zwycięzca naszego turnieju będzie musiał w finałowej walce wygrać 3 mapy (BO5). Mapy na jakich zostaną rozegrane pierwsze starcia w drabince wygranych zostały ustalone z góry. W pierwszej rundzie zaczniemy na Bel`shir Vestige, w rundzie drugiej zaczynamy od Proxima Station, rundę trzecią zaczynamy od Cactus Valley, a finał od Abyssal Reef. Mapy w drabince przegranych zostaną wybrane przez samych zawodników na zasadzie odrzucania po kolei każdej z nich, z obowiązującego zestawu map rankingowych.

Poniżej przedstawiamy rozstawienie zawodników w turnieju finałowym.


Finał tradycyjnie odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 11 lutego, pierwsze gry zaczną się o godzinie 16:00. Komentować je będą, tak jak do tej pory ItzNaix i ForAiur.

Oczywiście mamy również przewidziane małe nagrody dla naszych widzów, którzy będą śledzić rozgrywki na żywo na naszym kanale. Podczas finałów rozlosujemy po jednym kluczu, który umożliwi wam odblokowanie:

  • komentatora Abatura,
  • dowódcę Nove,
  • dowódcę Alaraka,
  • pakiet tajnych misji Novy.

Na koniec dla naszych uczestników finałów, życzymy dużo APM, imba build orderów i oczywiście samych zwycięstw; a naszym widzom pełnych pozytywnych emocji chwil spędzonych podczas oglądania naszej relacji oraz szczęścia w losowaniach kluczy.