LotB - turniej kwalifikacyjny #2

LotB - turniej kwalifikacyjny #2


Zapraszamy wszystkich do zapisów na drugi turniej kwalifikacyjny z cyklu Legacy of the Blizzone! Już w najbliższą sobotę, o 14:00 będziecie mieli okazję by po raz kolejny powalczyć o miejsce w wielkim finale oraz nagrodę pieniężną w wysokości 40zł, ufundowaną przez firmę Tigusoft.pl. W poprzednim tygodniu zwyciężył Nerchio, a co za tym idzie, nie będzie brał on już udziału w kolejnych kwalifikacjach, czyli szanse na zgarnięcie 40zł i miejsca w wielkim finale rosną! Pamiętajcie też, żeby zbierać punkty rankingowe. Dwie osoby z najwyższym wynikiem również zagrają w wielki finale u boku 6 zwycięzców turniejów kwalifikacyjnych.


Tigusoft
Tigusoft.pl - sponsor nagrody pieniężnej w turnieju kwalifikacyjnym.

Przypominamy, że zwycięzca kwalifikacji gwarantuje sobie miejsce w Wielkim Finale, w którym pula nagród wynosi 1000zł! Pozostałe miejsca w kwalifikacjach dostają punkty do rankingu, które mogą zapewnić im "dziką kartę" do finału. A takich przewidzieliśmy dwie :)
Ostatnia ważna sprawa - zwycięzca kwalifikacji ma zakaz brania udziału w kolejnych, jako że ma już miejsce w Wielkim Finale.

FAQ

Jak dodać Battletag w profilu?
Wchodzicie na swoje konto (w górnym, szarym menu klik na swój nick), następnie "Edytuj" w prawym górnym rogu (patrz obrazek poniżej), później na samym dole będzie pole "Battletag", które uzupełniacie i zapisujecie zmiany.