LotB - turniej kwalifikacyjny #4

LotB - turniej kwalifikacyjny #4


Już w najbliższą sobotę o 14:00 odbędzie się czwarty turniej kwalifikacyjny z serii Legacy of the Blizzone! Zapraszamy wszystkich graczy do zapisów! Jak zwykle będziecie mieli okazję powalczyć o miejsce w wielkim finale oraz nagrodę pieniężną w wysokości 40zł, ufundowaną przez firmę Tigusoft.pl.

Pamiętajcie też, żeby zbierać punkty rankingowe. Dwie osoby z najwyższym wynikiem również zagrają w Wielkim Finale u boku 6 zwycięzców turniejów kwalifikacyjnych. Link do obecnego rankingu znajdziecie poniżej!

Tigusoft
Tigusoft.pl - sponsor nagrody pieniężnej w turnieju kwalifikacyjnym.

Przypominamy, że zwycięzca kwalifikacji gwarantuje sobie miejsce w Wielkim Finale, w którym pula nagród wynosi 1000zł! Pozostałe miejsca w kwalifikacjach dostają punkty do rankingu, które mogą zapewnić im "dziką kartę" do finału. A takich przewidzieliśmy dwie :) Ostatnia ważna sprawa - zwycięzca kwalifikacji ma zakaz brania udziału w kolejnych, jako że ma już miejsce w Wielkim Finale.

FAQ

Jak dodać Battletag w profilu?
Wchodzicie na swoje konto (w górnym, szarym menu klik na swój nick), następnie "Edytuj" w prawym górnym rogu (patrz obrazek poniżej), później na samym dole będzie pole "Battletag", które uzupełniacie i zapisujecie zmiany.

Komentarze

VvEeGgOo 5. Grudzień 2015 - 19:30
Dawać mi tu 30 pkt bo na piwo braknie ...