LotB - turniej kwalifikacyjny #6

LotB - turniej kwalifikacyjny #6

W najbliższą sobotę o 14:00 odbędzie się szósty i ostatni turniej kwalifikacyjny z serii Legacy of the Blizzone! Zapraszamy wszystkich graczy do zapisów! Jak zwykle walka toczyć się będzie o miejsce w wielkim finale oraz nagrodę pieniężną w wysokości 40zł, ufundowaną przez firmę Tigusoft.pl.

Uwaga gracze: Prosimy Was o obecność na czacie społeczności Blizzone w grze. Dla Was, to żaden problem, a znacząco ułatwi to robotę naszemu adminowi :)

Przypominamy również o tym, żebyście mieli włączone zapisywanie historii gier (build ordery nie są konieczne, chodzi o samo zarejestrowanie, że gra się odbyła, na jakiej mapie i jaki był rezultat). Do zobaczenia w sobotę!

Tigusoft
Tigusoft.pl - sponsor nagrody pieniężnej w turnieju kwalifikacyjnym.

Przypominamy, że zwycięzca kwalifikacji gwarantuje sobie miejsce w Wielkim Finale, w którym pula nagród wynosi 1000zł! Pozostałe miejsca w kwalifikacjach dostają punkty do rankingu, które mogą zapewnić im "dziką kartę" do finału. A takich przewidzieliśmy dwie :) Ostatnia ważna sprawa - zwycięzca kwalifikacji ma zakaz brania udziału w kolejnych, jako że ma już miejsce w Wielkim Finale.

Komentarze

Obrazek użytkownika Cyfro
Cyfro 19. Grudzień 2015 - 14:16
Kurde, korek był, właśnie z pracy wróciłem, nie da rady już zagrać prawda?