Nagrody z okazji Miłogrodów

Nagrody z okazji Miłogrodów

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc czas uczcić porę roku, kiedy wszystko wraca do życia. Z tej okazji do gry StarCraft trafią sezonowe niespodzianki w postaci uroczych jajeczek!

Po wydarzeniach przedstawionych w Legacy of the Void, Amon poniósł klęskę i obecnie w większości sektora Koprulu panuje pokój. Wielu taureńskich marines z lubością wróciło do dawnego trybu życia, odkrywając w sobie dawno stłumione umiejętności myśliwskie i zbierackie. To właśnie taureni, których codzienne życie jest nierozerwalnie związane z darami natury, będą awangardą obchodów święta wiosny. Taureńscy marines trafili do StarCrafta jako niespodzianka dla graczy, a teraz przygotowali specjalną nagrodę dla wszystkich, którzy chcą z nimi świętować: specjalne portrety „z jajem”!

Wydarzenie to potrwa od 17 kwietnia do 8 maja. W jego czasie będziecie mogli dołączyć do zabawy i ukończyć 15 meczów wybierając w dowolnych proporcjach następujące tryby gry:

  • Misje w trybie współpracy i Mutatory
  • Gra wieloosobowa przeciw SI
  • Gra wieloosobowa rankingowa lub nierankingowa

W ten sposób odblokujecie nagrody dostępne wyjątkowo w ramach tego wydarzenia. Portrety będzie jednak można zdobyć TYLKO od 17 kwietnia do 8 maja, więc zacznijcie się o nie starać jak najszybciej!