Nowe mapy rankingowe na 1 sezon 2017

Nowe mapy rankingowe na 1 sezon 2017

W 1 sezonie roku 2017 odkryjecie piękne rafy koralowe, zaawansowane technologicznie stacje kosmiczne i wyjątkowe pola bitewne z kołowymi kierunkami ekspansji! W kolejnym sezonie wprowadzimy do StarCrafta II nowe mapy, dlatego przygotowaliśmy dla was artykuł, w którym omówimy pierwszą tegoroczną partię nowych plansz. Na początek zajmiemy się mapami 1 na 1, ale bez obaw – już wkrótce opublikujemy więcej informacji na temat nowych map drużynowych!

Chcemy jak najszybciej podzielić się z wami wszystkimi informacjami na temat nowych plansz, ale na początek przyjrzyjmy się mapom 1 na 1. Jak zawsze naszym celem jest udostępnienie zróżnicowanych map, aby rozgrywki rankingowe były bardziej urozmaicone i fajniejsze.

1 NA 1

Apoteoza

Rafa otchłani ER to wyjątkowa mapa, ponieważ istnieje na niej wiele wąskich dróg prowadzących w różne jej części. Jest to nieczęsto spotykana cecha na mapach w puli rankingowej StarCrafta II i z niecierpliwością czekamy na wasze wrażenia z gry.

Terminal Paladino został wybrany, ponieważ była to jedna z najlepszych map z poprzedniego konkursu i uznaliśmy, że warto ją sprawdzić zarówno w grze rankingowej jak i zawodach WCS. Rozgrywka na tej mapie powinna przebiegać standardowo. Zależało nam na umieszczeniu właśnie tego typu planszy w puli rankingowej.

Stacja Proxima ER to mapa, która cechuje się kilkoma strategicznymi elementami. Znajduje się tam tylna droga ataku, która na początku zagrodzona jest przez zniszczalny gruz, jak również strategicznie zlokalizowane pole z wysokowydajnymi surowcami niedaleko trzeciego miejsca pod ekspansję. Te dwa czynniki powinny dobrze współgrać z ogólnym, stojącym na wysokim poziomie projektem mapy i zapewnić emocjonujące rozgrywki zarówno graczom rankingowym jak i profesjonalnym.

Chcieliśmy, aby ostatnie miejsce na nową mapę zajęła plansza czteroosobowa, która byłaby jednocześnie nietypowa, ale i niezbyt udziwniona lub niewygodna. Święte ziemie stanowią doskonały kompromis. Mapa różni się wyraźnie od innych naszych czteroosobowych plansz, ale w pozytywny sposób. Mamy nadzieję, że przypadnie wam do gustu.

MAPY DRUŻYNOWE

Mapy drużynowe na rok 2017 nadal dopiero powstają. Ale już niedługo opublikujemy kolejne nowe plansze na pierwszy sezon roku. Nie możemy się doczekać aż przekażemy wam więcej informacji na ich temat w niedalekiej przyszłość! Odwiedzajcie nas regularnie!