Nowe mapy rankingowe na 3 sezon 2017

Nowe mapy rankingowe na 3 sezon 2017

Zatopione ruiny, zaklęte pola bitewne i dzikie ostępy to scenerie, które nadadzą ton mapom 3 sezonu 2017 w StarCraft II. Bez względu na to czy wolicie walkę 1 na 1, czy potyczki drużynowe, znajdziecie coś dla siebie wśród nowych plansz rankingowych, które już wkrótce trafią do gry!

Od dzisiaj mapy te są dostępne do testów w dziale gier dowolnych trybu wieloosobowego, a do rankingu trafią w przyszłym tygodniu, kiedy rozpocznie się 3 sezon 2017! Zachęcamy do kliknięcia w poniższe obrazki i obejrzenia plansz w pełnej krasie.

MAPY 1 NA 1

Poniżej znajdziecie trzy NOWE mapy, które dodamy do rankingu na 3 sezon 2017! Poza nimi do puli dołączy Mróz ER. Znajdą się tam również obecnie dostępne mapy – Wyniesienie na Aiur, Rafa Otchłani oraz Odyseja.

Akolita

Akolita to finałowa mapa konkursu Team Liquid, które jest nastawiona na mikrozarządzanie. Gracze mają tutaj do dyspozycji kilka miejsc pod szybką ekspansję. Zniszczcie skały, aby otworzyć nowe drogi ataku do bazy przeciwnika.

Intruz to mapa przysłana na konkurs Team Liquid, która jest nastawiona na wyprowadzanie wczesnego szturmu. Gracze mogą obrać jedną z pięciu dróg ataku, aby dotrzeć do wroga albo zniszczyć skały, co pozwoli na swobodne przechodzenie między drogami.

Baza mechów to duża mapa, na której znajdują się otwarte tereny i długie drogi. Przemieszczajcie się środkiem albo wykorzystajcie boczne trasy, aby zaatakować wroga.


MAPY DRUŻYNOWE

2 NA 2

Odległość do pokonania podczas wczesnego szturmu na mapie Zatopione Miasto jest niewielka. Ostrożnie zaplanujcie strategię otwarcia razem z sojusznikiem i wykorzystajcie strażnice, aby obserwować drogi ataku. Zniszczcie skały, aby uzyskać dostęp do złotych minerałów za waszą bazą główną.

Na mapie Arktyczne Wrota do bazy wroga prowadzą dwie główne drogi. Dłuższa biegnie środkiem, a krótsza wiedzie na tyły wroga, ale obszar ten jest blokowany przez zniszczalne skały. Koordynujcie działania z sojusznikiem i wykorzystajcie strażnice, aby zapewnić sobie zwycięstwo!

3 NA 3

Na mapie Opuszczony Obóz wszyscy gracze mają jedną neutralną bazę, którą mogą wykorzystać do wczesnej ekspansji. Zdobycie i utrzymanie kolejnych baz jest bardziej ryzykowne. Koordynujcie działania z sojusznikami, aby zaplanować atak i ostrożnie zarządzajcie zasobami swojej drużyny.

Na mapie Zamglone Mokradła większość dróg ataku prowadzi na środek mapy, w pobliże strażnicy. Gracze mogą dokonywać szybkiej ekspansji, dopóki mają oko na wroga i dostęp do środkowych dróg ataku.

4 NA 4

Na mapie Enklawa Alaeni gracze zaczynają oddzieleni od swoich sojuszników. Każdy posiada pobliskie, naturalne miejsce pod wczesną ekspansję. Koordynujcie działania z sojusznikami, aby zająć pobliskie miejsca pod ekspansję albo przeprowadźcie wczesny szturm.

Na mapie Pierwotna dzicz odległość do pokonania podczas wczesnego szturmu jest niewielka. Koordynujcie działania z sojusznikami, aby stworzyć silną obronę albo przeprowadźcie wczesny atak na przeciwników. Dostępne są bazy ze złotymi minerałami, ale ich utrzymanie jest ryzykowne.


Liczymy, że spodobają wam się mapy na nadchodzący sezon i czekamy na wasze opinie. Do zobaczenia w meczach rankingowych!