Nowe mapy rankingowe na 4 sezon 2017

Nowe mapy rankingowe na 4 sezon 2017

W puli map gry StarCraft II na 4 sezon 2017 znajdzie się wiele interesujących plansz. W tym nowe mapy 1 na 1 i drużynowe!

Mapy te zostaną już wkrótce udostępnione do testów w dziale gier dowolnych trybu wieloosobowego. Dodatkowo trafią one do rankingu, kiedy rozpocznie się 4 sezon 2017! Zachęcamy do kliknięcia w poniższe obrazki i obejrzenia plansz w pełnej krasie.

1 NA 1

Poniżej znajdziecie zupełnie nowe mapy, które dodamy do puli rankignowej na 4 sezon 2017.

Czarny Róż to mapa nastawiona na makrozarządzanie, która wygrała ostatni konkurs Team Liquid. Na planszy znajduje się wiele map i dróg ataku dla armii.

Katalizator to standardowa mapa z przewężeniami i podwyższeniami, na której znajduje się wiele ciekawych dróg ataku i pozycji obronnych.

Plac Neonów to nasza eksperymentalna mapa nastawiona na makrozarządzanie o ciekawych cechach, takich jak obszary na środku planszy, które ograniczają możliwość ruchu większym jednostkom. Liczymy, że dzięki temu będziemy mogli zaobserwować wiele ciekawych sytuacji!

Bitwa na Promenadzie to mapa typu szturm, która posiada wiele dróg ataku prowadzących do bazy wroga oraz agresywne przewężenia w niektórych lokalizacjach. Na planszy znajduje się nawet droga na obrzeżach, która łączy obie lokalizacje startowe – o ile tylko zniszczycie skały!

MAPY DRUŻYNOWE

2 NA 2

Na tej mapie od wroga oddzielają was zdradzieckie i wąskie przejścia. Przygotujcie się na bitwy w środkowych obszarach.

3 NA 3

Mecze rozpoczynają się z jedną drogą ataku, ale można otworzyć ich więcej po zniszczeniu skał. Wypatrujcie wrogów, aby uniknąć ataków z zaskoczenia.

4 NA 4

Współpracujcie z sojusznikami, aby zachować kontrolę nad wspólnymi surowcami na środku mapy, ale uważajcie na ataki jednostek latających, ponieważ dystans do pokonania drogą powietrzną między wami a wrogiem jest niewielki.

Mamy nadzieję, że spodobają wam się mapy na 4 sezon. Dziękujemy Team Liquid za zorganizowanie fantastycznego konkursu oraz twórcom map za niesamowite zgłoszenia. Jak zawsze zapraszamy was do dzielenia się swoimi opiniami na temat map. Do zobaczenia w grze rankingowej!