NTW - ostatnie mecze fazy grupowej *update*

Dzisiaj odbędą się rozstrzygające mecze o awans z do fazy pucharowej. Rozpoczniemy pojedynkiem grupy A gdzie jeden z faworytów turnieju - Mazowsze podejmie koalicje Kujaw i Mazur, które nieszczęśliwie rozpoczęły turniej od walkowera oddanemu Dolnemu Śląsku z powodów braków w składzie. I choć obie drużyny wysoko pokonały Małopolskę (odpowiednio 5:0 i 4:1) to dzisiejsze mecze wcale nie muszą być tak wyrównane jak wskazują na to wyniki. Kapitan Mazowsza będzie chciał wygrać to spotkanie w trzech pierwszych setach wystawiając najsilniejszych zawodników.

Czy Kujawy wspomagane osobiście przez organizatora podołają dzisiejszemu wyzwaniu? O tym przekonamy się już o 18:00.

michus

Planowany na godzinę 19:30 ostatni mecz grupy B - Wielkopolski i Wallinu Wschodniego może okazać się hitem wieczoru, bo chociaż twarde fakty stawiają wschodnią ekipę w pozycji faworyta (bezpośrednie starcie sprzed 3 tygodni wygrał Wallin wynikiem 4:1) będzie to jedynie dodatkową motywacją i okazją do rewanżu dla Wielkopolski.

*UPDATE*

Po niespełna godzinie walki Mazowsze zapewnia sobie awans bez problemów wygrywając trzy pierwsze sety. Do czwartego pojedynku pod nieobecność Milkdealera zostaje wystawiony Karfussen znany z wyszukiwania skandali podczas turnieju oraz pisania battle reportów. Mimo heroicznej postawy i stosowania wielu nietypowych taktyk największy fan sOsa poległ w boju. Ostatni set technicznie został rozegrany między dwoma graczami z Mazowsza, jednakże Michus, który jest jednym z casterów Turnieju Województw wspomagał niepełny skład Kujaw i Mazur. Ostateczny wynik prezentuje się następująco:

Mazowsze 3 : 2 Kujawy/Mazury

Set 1:ZylcuInferno PoolsLegho
Set 2:FruttisVaani Research StationJuggernaut
Set 3:ElazerExpedition LostPal
Set 4:KarfussenCactus ValleyPawel
Set 5:PredatorIron Fortressmichus