Odzyskanie - Legacy of the Void

Odzyskanie - Legacy of the Void

Zapowiadany na WCSie krótki, animowany film 'Reclamation', który ma nas wprowadzić do fabuły LotVa właśnie ukazał się na oficjalnym kanale youtubowym StarCrafta. Dla wieloletnich fanów serii: ostrzeżenie przed nostalgią! Łza może polecieć!


Podczas gdy Złota Armada kończy przygotowania do inwazji na Aiur, Artanis musi stawić czoła trudnym decyzjom – łącznie z wydaniem ostatecznego rozkazu do ataku. Ryzyko jest olbrzymie, a cena, jaką przyjdzie zapłacić protoskim wojskom, wydaje się być większa niż kiedykolwiek.

Przedstawiamy film „Odzyskanie”, który ukaże wam doniosłość decyzji spoczywającej na barkach Artanisa. Przygotujcie się do inwacji na Aiur wraz z nim, zamawiąjąc zwieńczenie trylogii StarCrafta II w przedsprzedaży na stronie www.LegacyoftheVoid.com.


Wersja polska:


Wersja angielska:Aby zbalansować emocje - na rozluźnienie Carbot i skrót historii StarCrafta. Nie graliście? Nie znacie? ten film wam wystarczy :D

Komentarze

Obrazek użytkownika itznaix
itznaix 26. Wrzesień 2015 - 0:09
co tam filmik lotva... STARCRAFTS BROOD WAR <3
Obrazek użytkownika Eridor
Eridor 26. Wrzesień 2015 - 1:30
Czytasz w mych myślach! :D Jedno jest tylko denerwujące: na twitch conie pokazali dwa filmy carbota.. w necie ten drugi na YT pewnie pokaże się za tydzień! Janusze promocji :D
Obrazek użytkownika Clagus
Clagus 26. Wrzesień 2015 - 12:31
O MATKO JAKIE TO JEST DOBRE WSZYSTKO \o/
Obrazek użytkownika LordVader
LordVader 26. Wrzesień 2015 - 13:09
Ale po polsku też moglibyście dać :) Łapcie linka :) https://www.youtube.com/watch?v=i65omN9282w
Obrazek użytkownika Eridor
Eridor 26. Wrzesień 2015 - 13:23
yup! dodałem. Jak wczoraj wrzucałem newsa to chyba jeszcze nie było polskiej wersji opublikowanej :)