PDCup - Kwalifikacje zakończone. Czas na finał!

PDCup - Kwalifikacje zakończone. Czas na finał!

Ostatni turniej kwalifikacyjny PD Cup zakończyliśmy, wiemy już kto zagra w finale!

Na wstępie chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w kwalifikacjach.

W najbliższy poniedziałek 5 grudnia, najlepsi gracze powalczą o profesjonalną mysz SteelSeries Rival 500, która zostanie wręczona zwycięzcy turnieju. Za drugie miejsce gracz otrzyma od nas kody aktywujące komentatora Abatura oraz dowódcę Novę. Z kolei za trzecie miejsce przewidzianą nagrodą jest kod aktywujący komentatora Abatura.

Jak wspomnieliśmy o nagrodach to teraz czas przedstawić uczestników turnieju. Poniżej przedstawiamy drabinkę z już rozstawionymi zawodnikami:

Pierwsza parą tego wieczoru będą Timiko oraz Fpff. Jak dotąd ci zawodnicy nie mieli szansy spotkać się ze sobą na etapie eliminacji, więc zapowiada się ciekawa rywalizacja. Timiko, choć posiada więcej punktów, dzięki czemu jest faworytem, nie może zapomnieć o tym, że Fpff w finale znalazł się nie bez powodu.

W kolejnym meczu finałów na przeciw siebie staną Wojtek i FeiLong (Wilku). Ta para również spotkała się tylko raz i również podczas ostatnich kwalifikacji. Teraz pojedynek wynikiem 2:0 wygrał Wilku, zgromadził również więcej punktów niż Wojtek, dlatego w tym pojedynku to Wilku jest faworytem.

Trzecią parę jaką zobaczymy podczas naszego finału to Ziomek i Marhw. Ci zawodnicy podczas rozegrali ze sobą, aż trzy mecze. Ziomek, który wygrał dwa z nich, będący jednocześnie liderem naszych kwalifikacji, teoretycznie jest w lepszej sytuacji, lecz na pewno musi się porządnie przygotować, gdyż Marhw, który już poznał jego styl gry może przygotować dla swojego kolegi niemałą niespodziankę.

Ostatnią ćwierćfinałową parę stanowią Legho i Ashirok (RadiaN). Ta para jeszcze nie miała możliwości rozegrać ze sobą meczu w trakcie naszych klasyfikacji. Z analizy ich dotychczasowego dorobku można przyjąć, iż faworytem tego spotkania jest Legho, który zgromadził więcej punktów niż jego oponent. Wiemy jednak, że Ashirok nie zmarnuje takiej okazji i postara się wywalczyć sobie wysokie miejsce w naszym turnieju.

Z racji, że jest to finał naszego turnieju, przygotowaliśmy dla was małą niespodziankę.

Otóż, aby finał miał godną oprawę postaraliśmy się, aby ten ostatni turniej poprowadził dla was lider polskiej sceny komentatorskiej Michał Zedd Bogacz. Dodatkowo każdy, z naszych widzów towarzyszący nam podczas relacji z finałów będzie miał szanse na wygranie nagrody dodatkowej, zależnej od ilości widzów zgromadzonych przed monitorami. Nagrodą gwarantowaną stanowią misje Novy (cała trylogia), a gdy zgromadzi się odpowiednio dużo widzów dodatkowo dorzucimy kod do odblokowania dowódcy Alaraka.

Tym razem jednak rozgrywki zaczynamy o 18:00.

Jeśli nie mogliście z jakiegoś powodu zobaczyć rozgrywek z ostatnich klasyfikacji, poniżej znajduje się materiał z tych zmagań.


Komentarze

RadiaN 3. Grudzień 2016 - 16:01
Nie zdążę na 18:00. Będę pewnie gdzieś koło 18:20-30.
Obrazek użytkownika WokeR
WokeR 3. Grudzień 2016 - 19:30
Dobrze, że dałeś znać! sprawdzimy co da się zrobić :)
timiko 3. Grudzień 2016 - 20:21
Woker, pisałem ci o tym, że mogę się spóźnić kilka razy i odpowiadałeś, że nic się nie da zrobić. A teraz piszesz, że jednak coś można zrobić. #ustawione
Obrazek użytkownika WokeR
WokeR 3. Grudzień 2016 - 23:39
Bo z godziną startu nic nie zrobię :o ale spoko, przecież od początku PD cupa wszystko jest #ustawione, czyż nie? :>
RadiaN 5. Grudzień 2016 - 17:55
Dobra, sytuacja się zmieniła, komunikacja miejska mi nie sprzyja, więc mogę być najwcześniej ok 19. Zgaduję, że jest to zbyt duże spóźnienie :(