PDCup - podsumowanie drugiego turnieju kwalifikacyjnego

PDCup - podsumowanie drugiego turnieju kwalifikacyjnego

Drugi turniej kwalifikacyjny PD Cup już za nami!


Liczba osób zainteresowanych turniejem ciągle wzrasta. W drugim tygodniu rozgrywek, udział wzięło 25 graczy. To więcej niż w pierwszych kwalifikacjach, a mamy nadzieję, że liczba ta będzie wzrastać.

Pamiętajcie, że nagrodą główną w turnieju jest profesjonalna mysz SteelSeries Rival 500! Gracz, który zajmie drugie miejsce otrzyma od nas kody aktywujące komentatora Abatura oraz dowódcę Novę. Z kolei za trzecie miejsce przewidzianą nagrodą jest kod aktywujący dowórdę Alaraka.

Poniżej widzimy jak przedstawia się klasyfikacja punktowa po drugich kwalifikacjach:

Prowadzi Ziomek z wynikiem 15 punktów. Zaraz za nim znajdują się Legho i Timiko, każdy z 10 punktami na koncie. Pamiętajcie, że do finału wchodzi ośmiu graczy z największą ilością zdobytych punktów.

Jest o co walczyć, dlatego serdecznie zapraszamy was do wzięcia udziału w kolejnych kwalifikacjach, które odbędą się już w kolejny poniedziałek (21.11) o godzinie 19:00. TUTAJ możecie się zapisywać.

Przypominamy, że tak jak do tej pory, rozgrywki możecie obserwować na naszym kanale, które komentować dla Was będą Marek ItzNaix Wierczyński oraz Dominik Has Powroźnik.

Jeśli nie mogliście z jakiegoś powodu zobaczyć rozgrywek poniżej znajduje się materiał z drugiego turnieju kwalifikacyjnego PD Cup Sezon 3.

GL HF!


Komentarze

Misato 16. Listopad 2016 - 22:30
Stabilna forma to podstawa :D 2 punkty tu, 2 punkty tam xDD