PDCup - podsumowanie pierwszego etapu

PDCup - podsumowanie pierwszego etapu

Pierwsze rozgrywki w naszym turnieju PD Cup, już za nami! Czas na małe podsumowanie.


Cieszymy się, iż nowe wcielenie naszego wydarzenia spotkało się z Waszym dużym zainteresowaniem. W pierwszym tygodniu zmagań wzięło udział osiemnastu graczy. Liczymy, że w kolejnych turniejach będzie brać udział coraz więcej osób. Pamiętajcie, że na końcu drogi na zwycięzce czeka nie lada nagroda, mysz SteelSeries Rival 500. To chyba wystarczająca zachęta do wzięcia udziału w naszym turnieju.

Przejdźmy jednak do krótkiego omówienia tego co się działo w miniony poniedziałek. Poniżej małe pomoce w postaci drabinki turnieju.

Widać, że pojedynki były bardzo jednostronne, każdy zwycięzca meczu nie przegrał w nim ani jednej mapy. Pierwsze miejsce zdobył Ziomek, zdobywając tym samym 10 punktów. Na drugim miejscu, z dorobkiem 8 punktów, uplasował się Legho. Poniżej prezentujemy pełną klasyfikację punktową z pierwszego turnieju.

Tradycyjnie kolejny turniej odbędzie się w najbliższy poniedziałek tj. 14 listopada chwilę po 19:00. Po więcej szczegółów odsyłam Was pod ten link. Pamiętajcie, że możecie się już zapisywać do turnieju, nie traćcie więc czasu, bo nagrody czekają.

Przypominamy, że tak jak do tej pory, rozgrywki możecie obserwować na naszym kanale, które komentować dla Was będą Marek ItzNaix Wierczyński oraz Dominik Has Powroźnik.

Dla tych, którzy nie mogli śledzić poprzedniej transmisji, poniżej zamieszczam materiał z pierwszego turnieju PDCup sezonu 3.

Komentarze

Djohnas 12. Listopad 2016 - 1:04
strasznie słabo, że turniej w poniedziałek.. w poniedziałek robię klatę :/