PDCup - podsumowanie trzeciego turnieju kwalifikacyjnego

PDCup - podsumowanie trzeciego turnieju kwalifikacyjnego

Trzeci turniej kwalifikacyjny PD Cup za nami, czas na małe podsumowanie!


Patrząc na liczbie uczestników oraz widzów ostatniego turnieju kwalifikacyjnego, widzimy że nasze wydarzenie zyskuje na popularności, za co bardzo Wam dziękujemy.

Przypominamy, że nagrodą główną w turnieju jest profesjonalna mysz SteelSeries Rival 500! Gracz, który zajmie drugie miejsce otrzyma od nas kody aktywujące komentatora Abatura oraz dowódcę Novę. Z kolei za trzecie miejsce przewidzianą nagrodą jest kod aktywujący dowódcę Alaraka.

Poniżej przedstawiamy Wam klasyfikację punktową po trzecich kwalifikacjach:


Po raz kolejny pierwsze miejsce zajmuje Ziomek z dorobkiem 25 punktów. Dzięki swojej ciężkiej pracy jest pewny awansu do finału naszego turnieju. 9 oczek mniej zgromadził na swoim koncie Wilku, zajmując tym samym drugie miejsce w zestawieniu. Jednak tak duża różnica puntów sprawia, że nie ma praktycznie już szans na wyprzedzenie Ziomka w klasyfikacji. Na trzecim miejscu ex aequo znaleźli się Marhw i Timiko z dorobkiem 12 punktów. Środek tabeli przedstawia się bardzo interesująco, małe różnice punktów między graczami sprawiają, że każdy z nich ma szanse na zakwalifikowanie się do finału turnieju. Przypominamy, że tylko ośmiu najlepszych graczy przechodzi do finałów.

To już ostatni moment na poprawienie swojego dorobku punktowego, gdyż w nadchodzący poniedziałek (28 listopada) odbędzie się ostatni turniej kwalifikacyjny. Tradycyjnie startujemy o 19:00, a pod tym linkiem możecie się zapisywać.

Tak jak to miało miejsce wcześniej również i tym razem, rozgrywki możecie obserwować na naszym kanale, które komentować dla Was będą Marek ItzNaix Wierczyński oraz Dominik Has Powroźnik.

Jeśli nie mogliście z jakiegoś powodu zobaczyć rozgrywek poniżej znajduje się materiał z trzeciego turnieju kwalifikacyjnego PD Cup Sezon 3.