PDCup sezon 3 – zakończony

PDCup sezon 3 – zakończony

W miniony poniedziałek odbył się finał turnieju organizowany przez redakcję Blizzone. Czas więc na małe podsumowanie całego wydarzenia.


Na wstępie chcieliśmy podziękować Wam, 47 graczom którzy wzięli udział w turnieju, naszym widzom dopingujących naszych gladiatorów, oraz czytnikom śledzących wszystkie informacje jakie ukazywały się na naszej stronie oraz portalach społecznościowych. Mogę w tym miejscu dodać, iż artykuły dotyczące PD Cup miały średnio od 400 do 900 unikalnych wyświetleń. Mamy nadzieje, że cała impreza wam się spodobała, a jednocześnie oznajmić, uchylając rąbka tajemnicy, że zamierzamy rozwijać ten obszar rodzimej sceny StarCraft`a. Lecz więcej szczegółów ujawnimy w niedalekiej przyszłości.

Przejdźmy jednak do przedstawienia zwycięzcy tej edycji PDCup.Pierwsze miejsce tej edycji PDCup wywalczył Timiko, przegrywając w finałach jedynie jedną mapę. Tym samym stał się posiadaczem myszki SteelSeries Rival 500.

Drugie miejsce zajął Ashirok (Radian), który od redakcji otrzymał kod do aktywacji komentatora Abatura oraz dowódcę Nova.

Trzecie miejsce zajął FeiLong (Samael), otrzymując kod do aktywacji komentatora Abatura.

Dodatkowo podczas samych finałów wśród widzów rozlosowaliśmy dodatkowe nagrody jakim były:

  1. Pakiet wszystkich misji Novy, które otrzymał Marhw.
  2. Kod do aktywacji dowódcy Alaraka, który otrzymał Rranger.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Jeśli nie mieliście okazji na żywo śledzić rozgrywek z finałów PDCup, to serdecznie was zapraszamy na nasz kanał Youtube, gdzie już umieściliśmy materiał z tego wydarzenia. W tym miejscu serdecznie dziękujemy osobie, która komentowała dla was finałowe starcia, czyli Michałowi Zedd'owi Bogaczowi za stworzenie niepowtarzalnej, specyficznej dla naszej sceny atmosfery ... i garść sucharów.