POL-TEAM: Nation League 01.05.2016

POL-TEAM: Nation League 01.05.2016

Wczoraj w ramach UEK Gaming Stage mieliśmy okazję powrócić do przeszłości i zagrać w SC:BW. Oczywiście dwa komputery obok siebie, połączone w sieć LAN... Powrót wielu wspomnieć wiązał się z tym, że postanowiłem sprawdzić jak ma się nasz poczciwy staruszek. I co znalazłem? Pol-team BW ciągle aktywnie uczestniczy w rozgrywkach międzynarodowych i doskonale sobie radzi!

W Nation League, prowadzonym na nieśmiertelnym iCCupie, nasza reprezentacja po trzech meczach sezonu zajmuje pierwsze miejsce, z balansem 3-0! Tuż za nami plasuje się drużyna "World Union" skupiająca graczy z całego świata, którzy nie mają wystarczającego składu, aby reprezentować własny kraj. To właśnie z nimi zmierzymy się w najbliższą niedzielę.

Format rozgrywek to 4x1vs1 oraz 1x2vs2. Wszystkie drużyny umieszczone są w jednej grupie i mają rozegrać mecze każdy z każdym po dwa razy. Na koniec najlepsze cztery drużyny awansują do fazy play-off.
Gry zaczynają się w każdą niedzielę o 17:00, a od godziny 19:00, na oficjalnym kanale iCCup BW (https://www.twitch.tv/iccupbwtv) jest prowadzony broadcast z wybranych meczów. Prize pool na koniec sezonu wynosi blisko 500€.

Polska vs Reszta Świata
Niedziela, 1.05.2016
19:00 na https://www.twitch.tv/iccupbwtv


Stream: https://www.twitch.tv/iccupbwtv
Ranking: http://iccup.com/en/starcraft/clanleague.html
Zasady: http://iccup.com/en/starcraft/content/news/Nation_...
Temat na NW: http://netwars.pl/temat/172012