Polt zmuszony pożegnać się z esportem

Polt zmuszony pożegnać się z esportem

hoi Polt Seong Hun, kto o nim nie słyszał? Legendarny terran z Korei Południowej, oryginalny posiadacz konta OptimusPrime, naturalny wróg nexusów i posiadacz tzw. potrójnej korony. Wszyscy byliśmy ciekawi jak poradzi sobie on na Blizzconie jako jeden z trzech terran... Niestety życie miało własne plany.

Długa kariera...

Polt jest graczem, który przewijał się przez całą historię StarCrafta. Wygrywał on turnieje nie tylko w każdej ekspansji ale nawet w każdym roku! Z nim związanych jest wiele pamiętnych momentów – kto może zapomnieć jego basetrade vs herO w Katowicach?


... ale zakończona za wcześnie

Polt został wezwany w trybie natychmiastowym do odbycia swojej obowiązkowej służby wojskowej. Nie mógł nawet odwlec tego na tyle długo, aby móc zagrać na Blizzconie. Być może ma to związek z przeprowadzonymi przez Koreę Północną testami, kto wie?

Przemieszanie w grupach

Rezygnacja Polta z brania udziału w Blizzconie umożliwiła dostanie się na niego francuskiemu protosowi Théo PtitDrogo Freydière, który jest chyba najszczęśliwszym graczem w historii gry – aż dwóch zawodników zrezygnowało z udziału na Blizzconie w tym roku. Z powodu tych zmian zostały ponownie wygenerowane grupy, które można zobaczyć poniżej.

Komentarze

Obrazek użytkownika itznaix
itznaix 13. Październik 2016 - 21:37
1) nerka ma szanse wygrac blizzcon ( bo nie ma polta
2) nie ma 2 polakow w jednej grupie wiec jest dobrze :)