Preorder Legacy of the Void!

Preorder Legacy of the Void!

 

Cztery tygodnie temu JJ pisał o zapowiedzi ostatniej części trylogii StarCrafta na targach E3. Data premiery nie była jeszcze wtedy znana. Dziś już wiemy na pewno: LotV wyjdzie nie wcześniej niż 22 grudnia 2015 roku i nie później niż 20 marca 2016 roku. Już teraz możecie dokonać zakupu cyfrowego preordera w wersji standardowej (za 39.99 euro) lub wersji deluxe (w cenie 59.99 euro).

Rozszerzona wersja dostarczy nam kilku ciekawych elementów do innych gier:

 

Wersja deluxe daje nam dodatkowe profity w postaci nowego bohatera z uniwersum StarCrafta, wierzchowca Poszukiwacz Otchłani (Void Seeker) do Heroes of the Storm, a także przedmioty do Hearthstone (protosski rewers kart) i World of Warcraft (Archonta - zwierzaka) oraz portrety i skórkę jednostki inspirowane rasą protossów do StarCrafta. Warto wspomnieć, że obie wersje preordera gwarantują natychmiastowy dostęp do bety oraz trzech prologowych misji. Później misje te mają być dostępne dla wszystkich, niezależnie czy kupiliście preorder czy też nie.

 

Jeśli jednak nie chcecie kupować preordera, a chcecie zobaczyć te trzy dostępne epizody, możecie je obejrzeć nagrane przez znanego streamera na polskiej scenie StarCrafta - Emila Wieczorka.

 

 

Zakupu preorderów można natomiast dokonać tutaj.

 

Nie wiem jak Wy, ale my już nie możemy się doczekać! Pamiętajmy jednak, że data premiery jest na razie tylko planowa. Zostało jeszcze dużo czasu, a w wyniku wypadków losowych (i, ekhm... "soon™") premiera może się niestety przesunąć.

 

To co? Za jakiś czas ponownie widzimy się w Sektorze Koprulu i poznamy jego losy! En Taro Adun!

 

Komentarze

AquaTerros 17. Lipiec 2015 - 13:32
Chyba powinno być 20 marca 2016, a nie 2015 ;) taki mały błąd logiczny ;P
Zev 17. Lipiec 2015 - 15:10
<p>Masz rację, źle kliknąłem. :) Już poprawiam. :)</p>
Obrazek użytkownika Creator
Creator 17. Lipiec 2015 - 18:17
<p>to zdanie było logiczne tyle że nieprawdziwe :) Jak już chcemy używać tego terminu ^^</p>
Obrazek użytkownika Misiekofski
Misiekofski 17. Lipiec 2015 - 14:00
<p>A zakup klucza od innych resellerów też daje dostęp do bety? ;)</p>
Obrazek użytkownika Volpin
Volpin 17. Lipiec 2015 - 17:41
<p>Kwestionowalne, z racji że kluczy jako-takich nie ma. Kupujac na Battle.net z tego co rozumiem automatycznie przypisuje sie do konta z którego zakupy robiliśmy.</p><p></p>
Zev 17. Lipiec 2015 - 18:06
<p>Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Musisz napisać maila prosto do sklepu.<br /><br />Chociaż, moim zdaniem, wątpię, żeby tak było. Sądzę, że w innych sklepach to jest tylko preorder, który dostajesz w dniu premiery.</p>