Protosi w układzie słonecznym!

Protosi w układzie słonecznym!

 

Amerykańska Narodowa Agencja Kosmiczna (NASA) opublikowała nowe zdjęcia krążącej pomiędzy orbitami Marsa i Jowisza karłowatej planety Ceres. Zdjęcia zostały wykonane przez pojazd kosmiczny Dawn z odległości 4400. kilometrów od powierzchni Ceres. Wcześniej naukowców z NASA zaintrygowały błyski na powierzchni planety, o które obwiniano do tej pory sól lub lód. Jednak to, co pokazały nowe zdjęcia wprawiło w osłupienie zarówno pracowników agencji jak i sztabowców z Pentagonu.

 


Po zbliżeniu się sondy do powierzchni okazało się, że znajduje się na niej olbrzymi Nexus, którego wysokość wynosi ok. 5 kilometrów. Jest on również odpowiedzialny za błyski, które sprawiły, że skierowano sondę w kierunku Ceres. To nic innego jak Photon Overcharge, który jest oznaką toczących się na planecie walk. Do tej pory nie wiadomo przeciwko komu/czemu walczą Protosi, gdyż zdjęcia z krateru są niewyraźne.

 

 

Sprawa jest na tyle poważna, że szefowie większości państw postanowili zwołać ostatnie posiedzenie ONZ, na którym zaproponują powołanie w jej miejsce United Powers League (UPL) mającej chronić naszą planetę przed zagrożeniem z kosmosu, a Departament Stanu USA powołał specjalną komisję złożoną z ekspertów między innymi z firmy Blizzard Entertainment, której przewodniczyć będzie Giorgio A. Tsoukalos.

 

 

Na stanowisko Sekretarza Obrony powołano natomiast Davida Kima. Zmiany te przyniosły już swój efekt, gdyż na jednym ze zdjęć eksperci z Blizzarda rozpoznali Włócznię Aduna - flagowy okręt powietrzny Protosów. Nie jest to jednak dobra wiadomość, gdyż może to sugerować, że nasz rejon Wszechświata stał się linią frontu. Po upublicznieniu tych informacji postanowiono utajnić kolejne zdjęcia przesyłane przez sondę Dawn.

 

 

 

 

Komentarze

Daniel Dixu Szlicht 2. Lipiec 2015 - 18:54
<p>Myślę, że David Kim jest najlepszą osobą do radzenia sobie z Protossami</p>