Rozpoczęła się ostatnia faza Łupu Wojennego

Rozpoczęła się ostatnia faza Łupu Wojennego

Ostatnia faza Łupu Wojennego już się zaczęła! Od dzisiaj możecie odblokować finalny zestaw skórek, emotikon, zdobień i portretów, które pozwolą wam skompletować waszą kolekcję – w naszym przewodniku wizualnym zobaczycie, jak wyglądać będzie wówczas wasza armia. Zestawy skórek zergów szczepu Lewiatan, Sił Specjalnych terran i protoskich Ciężkozbrojnych są już gotowe do użycia w walce.

Ostatnia faza zwiastuje koniec Łupu Wojennego. Oto kilka ważnych dat, które powinniście zapamiętać. Podajemy terminy i czasy dla waszego regionu.

4 października, godz. 09:00 czasu polskiego

Zakończenie sprzedaży Łupu Wojennego. Punkty doświadczenia ulegną podwojeniu, co pomoże każdemu, kto jeszcze nie odblokował wszystkich nagród.

4 listopada, godz. 09:00 czasu polskiego

Oficjalne zamknięcie pierwszego Łupu Wojennego. Nie będziecie już mogli odblokować jego zawartości.

Ci, którzy przegapią Łup Wojenny, będą mogli zakupić zawarte w nim skórki w kilku zestawach w styczniu 2018 r. Emotikony, zdobienia, graffiti i portrety pozostaną dostępne wyłącznie dla tych, którzy kupili Łup Wojenny.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim, którzy wsparli rozgrywki e-sportowe w StarCraft II i powiększyli pulę nagród WCS do kwoty 700 000 USD. Do zobaczenia na BlizzConie!