Tryb "Sprzymierzeni Dowódcy"

Tryb "Sprzymierzeni Dowódcy"

Kto zawsze chciał się wcielić w Jima, Kerrigan lub Artanisa - ręka do góry! Już niedługo będziecie mieli ku temu okazję - Blizzard zapowiedział tryb Sprzymierzonych Dowódców!

Gracz ma możliwość wcielenia się w jednego z wyżej wymienionych bohaterów. Każdy z nich dysponuje innym zestawem zdolności i jednostek. Chcesz dowodzić przyzywać niszczycielski ostrzał z orbity? Wybierz Artanisa! A może wolisz walczyć bohaterem bezpośrednio na polu walki? Nic trudnego, kliknij w Kerrigan! Dzięki takiemu podziałowi każdy znajdzie coś dla siebie.

Misje będą różnorodne: od obrony potężnej fortecy do przerywania linii zaopatrzeniowych Amona. Rozgrywane będą na wielu oddalonych od siebie światach, a wiele z nich byłoby niemożliwych do przejścia w pojedynkę. Ponadto przed każdą misją będzie możliwość wyboru poziomu trudności. Pozwoli to dostosować wasze umiejętności do wymagań w grze.


Jeśli lubicie wyzwania, możecie pokusić się o wypełnianie różnorakich misji pobocznych w trakcie rozgrywki. Nie będzie to łatwe zadanie, ale podjęcie ryzyka popłaca, ponieważ wpływa to na jakość nagród za daną misję!

Bohaterowie mogą zdobywać poziomy i awansować. Z każdym poziomem możliwe będzie wykorzystanie nowych jednostek i zdolności na polu bitwy! Zakres dostępnych ulepszeń jest bardzo szeroki. Od rzeczy prostych - jak wezwanie oddziału pojazdów - aż po niszczące wszystko salwy potężnego orbitalnego bombardowania.

Czy Wy również przebieracie nogami w oczekiwaniu na ponowne spotkanie bohaterów? Sądzimy, że tak! Nowy tryb da mnóstwo możliwości - od zorganizowania nowych eventów na naszej stronie, przez wspólną zabawę ze znajomym, po satysfakcję z przejścia danej misji na najwyższym poziomie trudności.

Pojawiły się również plotki, jakoby Legacy of the Void miał zostać wydany już w tym roku, jednakże NIE JEST TO OFICJALNA INFORMACJA.

EDIT: Na stronie gry-online.pl, w tym newsie również pojawiła się informacja, że premiera trzeciego dodatku ma nastąpić w tym roku, ale na oficjalnej stronie nadal panuje cisza. Więcej informacji zostanie zapewne podane wkrótce, jednak wiele źródeł mówi to samo. Miejmy nadzieję, że Blizzard wkrótce potwierdzi te wspaniałe wieści.

Komentarze

Obrazek użytkownika Creator
Creator 5. Sierpień 2015 - 19:28
<p>Super. Świeży tryb zawsze pożądany.</p>
Obrazek użytkownika Kapu
Kapu 6. Sierpień 2015 - 0:31
<p>Patche balansowe zmieniające dużo również bardzo pożądane... Kto mi powie kiedy ostatni mieliśmy patcha do SC2, który zmieniał w jakiś sposób jednostki? :(</p>
Obrazek użytkownika Creator
Creator 6. Sierpień 2015 - 7:17
<p>hmm przy ostatnim dodatku. Niby psują yy dostosowują stara wersję przed wyjsciem dodatku ^^</p>