Wtorki z SC2 #61 - Testujemy zmiany w balansie!

Wtorki z SC2 #61 - Testujemy zmiany w balansie!

Już w ten Wtorek o 20:00 zapraszamy na showmatch pomiędzy Basiorem, Rodzynem oraz Guru, który zostanie rozegrany na mapie do testowania balansu!

Format

Uczestnicy rozegrają serię meczy każdy z każdym na mapie do testowania balansu w formacie BO3. Po każdej serii odbędzie się dyskusja na temat proponowanych przez Blizzard zmian i ich wpływu na dany matchup.


Uczestnicy

Do testów zaprosiliśmy polskich reprezentantów każdej rasy odznaczających się bardzo dobrą mechaniką oraz zmysłem taktycznym. Poszczególne rasy reprezentować będą:


Terran: Grzegorz "Basior" Basista
Protoss: Sebastian "Rodzyn" Leszczyński
Zerg: Szymon "Guru" Nieciąg


Komentatorzy

Jacek "JJThompson" Tomczyk - prowadzący Wtorki z SC2
Michał "Zedd" Bogacz - komentator ESL

Kiedy: Wtorek, 23. sierpnia, godz. 20:00
Stream: Blizzone


I Ty możesz pomóc rozwijać StarCrafta!

Przypomnijmy, że tydzień temu Blizzard ogłosił zapowiedź zmian w balansie StarCrafta II, które będą miały miejsce po finałach WCS na Blizzconie. Jednocześnie zostaliśmy wezwani do akcji i każdy może spróbować swoich sił na specjalnie w tym celu stworzonej mapie.

Aby to zrobić należy wejść w tryb Multiplayer (Gra wieloosobowa), następnie przejść do zakładki Custom Games (Gry Dowolne) i wybrać mapę przyklejoną u samej góry: Frost LE (3.5.2 Balance v 1.0).


Po rozegraniu kilku gier zachęcamy do podzielenia się spostrzeżeniami (w języku angielskim) w komentarzach do artykułu opublikowanego na amerykańskich stronach Blizzarda.Dołączcie do nas!


Komentarze

Obrazek użytkownika Gartak
Gartak 24. Sierpień 2016 - 14:32
Wtorek świetny, nawet mimo tego, iż zabrakło graczy, którzy mieli się pierwotnie pojawić.
Dobra robota panowie!

PS: Na streamie, moim zdaniem, brakuje informacji o dotacjach, gdy na przykład takowa zostanie wpłacona.