Zapisy na konkursy taneczne oraz cosplayu na targach gamescom 2017!

Zapisy na konkursy taneczne oraz cosplayu na targach gamescom 2017!

Być może już słyszeliście, że tego lata Blizzard powróci w wielkim stylu do niemieckiej Kolonii na targi gamescom. W dniach 22-26 sierpnia Koelnmesse będzie miejscem spotkań najbardziej oddanych graczy na świecie, my zaś damy wam kolejną szansę, by zaprezentować się na scenie i wygrać fantastyczne nagrody.

Zgadza się – w tym roku wracamy z naszymi słynnymi konkursami tanecznymi oraz cosplayu, w których wy również możecie wziąć udział! Poniżej znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć, by zaprezentować jedną ze swoich ulubionych postaci Blizzarda lub pokazać nam swoje taneczne ruchy.

Macie ochotę zaprezentować swój najnowszy cosplay? Konkurs kostiumów Blizzarda odbędzie się w sobotę, 26 sierpnia, na stoiskue Blizzarda na targach gamescom. Aby zgłosić swoje uczestnictwo, wyślijcie nam email po angielsku lub po niemiecku na gamescom@blizzard.com, który będzie zawierać następujące informacje:

 • Wasze imię i nazwisko oraz datę urodzenia (+imię i nazwisko waszego opiekuna, jeśli nie jesteście pełnoletni)
 • Adres email do kontaktu
 • Nazwę kostiumu (np. elfi łotr czy tropiciel protosów),
 • Zdjęcie kostiumu (rozmiar pliku nie może przekraczać 2 MB; zdjęcie nie musi przedstawiać skończonego kostiumu),
  • Opis kostiumu:
   • Użyte materiały
   • Wysokość, szerokość i długość
   • Istotne szczegóły (treny, światła, itp.)
   • Czas poświęcony na jego przygotowanie

Szczegóły podane powyżej należy przesłać przed godziną 23:59 10 lipca. Pragniemy jednocześnie poinformować, że ze względu na ograniczenia czasowe oraz lokalowe istnieje możliwość, że nie wszyscy chętni, którzy zgłosili chęć udziału w konkursie, będą mogli w nim uczestniczyć. Pełny regulamin konkursu będzie dostępny przed jego rozpoczęciem.

Czy jesteście gotowi zaprezentować swoje taneczne ruchy na scenie przed szalejącą publicznością? Konkurs taneczny Blizzarda obędzie się w piątek, 25 sierpnia, na stoisku Blizzarda na na gamescomie. Oczarujcie naszych jurorów układem tanecznym jednej z waszych ulubionych postaci z World of Warcraft lub Heroes of the Storm.

Aby się zapisać, porozmawiajcie z jednym z pracowników Blizzarda na naszym stoisku rankiem 25 sierpnia. Pełny regulamin konkursu tanecznego będzie dostępny przed jego rozpoczęciem.

Ogólne zasady konkursów

Osoby chcące wziąć udział w konkursie kostiumów lub konkursie tanecznym muszą samodzielnie zdobyć bilet wejściowy na targi gamescom.

W konkursach mogą wziąć osoby, które ukończyły 13 lat. Kandydaci poniżej 18 roku życia muszą mieć zgodę rodzica.

Uczestnicy konkursu kostiumowego, którzy prześlą zgłoszenie z wyprzedzeniem, otrzymają dokładniejsze informacje przed targami gamescom.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie tanecznym muszą zgłosić się do niego na stoisku Blizzarda co najmniej 90 minut przed rozpoczęciem konkursu, by potwierdzić swoje uczestnictwo.

Do zobaczenia na scenie targów gamescom 2017!