Zapowiedź aktualizacji 3.13.0: Żniwa Amona

Zapowiedź aktualizacji 3.13.0: Żniwa Amona

W „Żniwach Amona”, naszej najnowszej misji do trybu współpracy, matriarchini Vorazun wysyła Lyraka, aby zbadał nagły skok energii otchłani. Po przybyciu Lyrak odkrywa, że Amon tworzy nową hybrydę skupiając energię otchłani w jedno, potężne źródło. Waszym celem jest zapobiec stworzeniu najpotężniejszej broni Amona.

Na całej mapie rozsiane są okruchy otchłani, które przekierowują moc i tworzą hybrydę otchłani. Chronią je zaś szczeliny otchłani, które wypluwają wrogie jednostki każdej z ras. Jeśli gracze nie zniszczą każdego z okruchów w wyznaczonym czasie, hybryda otchłani zostanie wezwana i misja zakończy się porażką. Musicie nieustannie monitorować czas, który wam pozostał i decydować, kiedy ruszyć do ataku.

Z powodu zagrożenia, które stanowi ten nowy wróg, waszym celem dodatkowym w tej misji jest pomoc w ewakuacji cywili z pobliskiego miasta i uratowanie ich przed agresją Amona. Waszym zadaniem będzie zabezpieczyć teren dla wahadłowca i dopilnować, aby bezpiecznie dotarł na miejsce przeznaczenia.

Żniwa Amona ruszają w aktualizacji 3.13.0. Kto z dowódców waszym zdaniem poradzi sobie najlepiej na tej mapie? Czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach. Do zobaczenia na polu walki!