Zapowiedź aktualizacji 3.13.0: Przewijanie

Zapowiedź aktualizacji 3.13.0: Przewijanie

StarCraft II to gra wymagająca nieustannego podnoszenia i doskonalenia umiejętności. Istnieje wiele metod, które to umożliwiają, ale do najważniejszych należy oglądanie powtórek z własnych meczów w celu rozpoznania tych elementów swojej gry, które wymagają poprawy. Aby ułatwić oglądanie powtórek, wprowadzamy nową funkcję, która umożliwia ich przewijanie.

Do tej pory, jeśli zakończyliście rozgrywkę i chcieliście obejrzeć ostatnie starcie, musieliście opuścić mecz, znaleźć i wczytać powtórkę i przewinąć ją do danego momentu. Teraz jednak po zakończeniu gry na ekranie informującym o wygranej lub przegranej pojawi się przycisk przewijania. Po jego kliknięciu gra zostanie natychmiast przekonwertowana na gotową powtórkę, co pozwoli wam od razu przeskoczyć do dowolnego momentu meczu. Możecie też od razu w trakcie meczu wybrać opcję wyjścia i natychmiastowego odtworzenia powtórki. Pozwoli wam to na przykład w ułamku sekundy zobaczyć, gdzie wróg ukrył swój pylon, spod którego wysyłał swoje armie!

Funkcja przewijania będzie dostępna we wszystkich trybach obsługujących powtórki, w tym w trybie wieloosobowym, współpracy i Salonie Gier. Pamiętajcie, że jeżeli jesteście w drużynie, przewijanie nastąpi w waszej powtórce i nie będzie mieć wpływu na rozgrywkę sojuszników – jeśli chcecie obejrzeć powtórkę z członkami drużyny, będziecie musieli skorzystać z funkcji „Obejrzyj z innymi”.

Bez względu na to, czy nagrywacie własne poradniki wideo, czy gracie dowódcą w misjach w trybie współpracy lub doskonalicie grę w rankingu – liczymy, że dzięki nowej funkcji przewijania odnajdywanie kluczowych momentów w StarCrafcie II będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.