Zapowiedź aktualizacji 3.17: Wyniesienie

Zapowiedź aktualizacji 3.17: Wyniesienie

Od premiery dodatku Legacy of the Void tryb współpracy cieszył się wielką popularnością wśród naszej społeczności. W związku z tym nieustannie pracowaliśmy nad nową zawartością oraz usprawnieniami tego trybu gry. W aktualizacji 3.17 wprowadzimy kolejne ich ulepszenia. Wyniesienie to nowe rozwiązanie przeznaczone głównie dla najwybitniejszych dowódców w trybie współpracy w grze StarCraft II.

Wyniesienie zawiera rozbudowany system postępów, w tym 1 000 dodatkowych poziomów, których osiąganie będzie się wiązało ze zdobywaniem wyróżnień w miarę gromadzenia punktów doświadczenia w trybie współpracy. Każdy poziom Wyniesienia wymaga 200 000 punktów doświadczenia i choć można je zdobyć w grze, to nie będą odzwierciedlać umiejętności czy skuteczności gracza. Będą to raczej poziomy prestiżu symbolizowane odznakami z emotikonami. Będą one odblokowywane wraz ze zdobywaniem doświadczenia, a jeśli ktoś zdobędzie dość poziomów, uzyska najwyższe odznaczenie dowódcy w trybie współpracy.

Choć bardzo się cieszymy, że ta nowa funkcja pomoże graczom prezentować ich zaangażowanie w grze, to chcielibyśmy też zapewnić im wymierne korzyści z wysiłku wkładanego w grę w trybie współpracy. W związku z tym wprowadziliśmy różne nagrody, które będzie można odblokowywać w miarę postępów w grze, na przykład graffiti i jedyne w swoim rodzaju „pary emotikon”. Gracie zergami? Będziecie mogli drwić sobie z protosów po zwabieniu ich statku-matki na pewną zgubę!

Chcielibyśmy usłyszeć, co sądzicie na temat najnowszym dodatku do trybu współpracy w postaci Wyniesienia. Napiszcie nam o tym w komentarzach pod tym artykułem albo na naszym profilu na Facebooku lub Twitterze! Powodzenia, dowódcy!