Blizzone na społecznościówkach

Blizzone na społecznościówkach

Czasy obecnie takie nastały, że wyparte przez serwisy społecznościowe zostały wszelkie fora, czaty, a nawet stary, niezastąpiony IRC. Nic na to nie poradzimy, trzeba iść z duchem czasu! Oto krótki przewodnik, gdzie można nas znaleźć w Internecie.Komunikacja wewnątrz gry jest bardzo ważna! Dlatego gdzie się da, udostępniliśmy dla was kanały komunikacyjne - czy to do luźnych pogawędek, czy to do szukania współtowarzyszy do gry!

W przypadku WoWa - wiemy jak to jest z nie-globalnymi kanałami. Jednakże na Burning Legionie powinno się znaleźć nasze towarzystwo.


Grupa 'Blizzone'
Kanał 'Blizzone'
Grupa 'Blizzone'
Klan 'Blizzone'
- BRAK -
- BRAK -
Kanał 'Blizzone'Nasze niezastąpione livestreamy! To na nich znajdziecie nasze turnieje, audycje, pogadanki oraz.. zwykłe granie! Projekt ten ochrzciliśmy mianem 'BlizzoneTV'!

Na pewno znacie nasz fanpage https://www.fb.com/BlizzonePolska, jednakże dużym zainteresowaniem również cieszą się grupy! Wraz ze stowarzyszeniem GrupaSC2 prowadzimy grupy dla poszczególnych gier - koniecznie do nas zajrzyjcie!
Grupa SC2 Grupa HotS Grupa Diablo Grupa Overwatch Grupa HS Grupa WoW


Grupy liczą od kilku tysięcy do kilkuset graczy, jednakże w każdej uraczycie miłej atmosfery!

Dodatkowo prowadzimy grupę treningową StarCrafta - idealne miejsce do nauki "Od Brązu do Grand Mastera"!

Grupa Treningi SC2
Czymże bylibyśmy bez niezastąpionego YouTube-a, na którym pojawiają się wszystkie archiwalne livestreamy i unikalne filmy? Tam znajdziecie wszystko, co chcieliście obejrzeć.. a nie zdążyliście :)

https://www.youtube.com/BlizzonePolska

Twitter nie jest zbyt popularnym narzędziem w Polsce, ale kto wie? Może kiedyś zyska bardziej znaczącą pozycję? My jesteśmy na to przygotowani!

https://twitter.com/BlizzonePolska

Nie można zapomnieć o jednym z najważniejszych portali społecznościowych w Polsce! Zachęcamy do odwiedzenia naszego konta na wykopie!

hhttp://www.wykop.pl/ludzie/Blizzone