Reset

Azeroth Reset

0 +1

6 czerwca. Tydzień rozpoczniemy od Micro-Holiday zaczynającego się w środę i trwającego przez 3 dni. W tym tygodniu mamy Tydzień Dungeonów, w którym za ukończenie 4 Mythiców otrzymać możemy Heroiczną skrzyneczkę z Antorus. Poza tym nowe afiksy w Mythic Keystone Dungeonach oraz World Bossy.

Azeroth Reset

0 +87

30 maja. Wydarzenia tego tygodnia ustawione są pod PvP. Pojawia się Tydzień Battlegroundów oraz PvP Brawl: Deepwind Dunk, zupełnie odmienny tryb gry na mapie Deepwind Gorge. Poza tym nowe afiksy w Mythic Keystone Dungeonach oraz World Bossy.Azeroth Reset

0 +1

23 maja. Ponownie przyszła pora na Timewalking: Northrend, a wraz z nim dungeony Wrath of the Lich King oraz powrót do Ulduar. Jak co tydzień, nowe afiksy w Mythic Keystone Dungeonach oraz World Bossy.


Azeroth Reset

0 +2

15 maja. W tym tygodniu pojawia się nietypowy PvP Brawl z elementami PvE. Grupy 5 osób ścigają się w zabiciu swojego bossa, jednocześnie przeszkadzając drużynie przeciwnej. Poza tym wraca tydzień World Questów oraz, jak zwykle, nowe afiksy w Mythic Keystone Dungeonach.

Azeroth Reset

0 +11

9 maja. Nie robiąc nikogo w balona, w tym tygodniu nadchodzi 3 dniowy Micro-Holiday. Poza tym zmieniamy Archeology questa, zaczynamy tydzień Aren oraz nowe Afiksy w Mythic Keystone Dungeonach. Zapraszam na najnowszy Azeroth Reset.

Azeroth Reset

0 +4

6 maja. W tym tygodniu powraca Outland Timewalking, a wraz z nim Black Temple, uświadczymy kolejnego PvP Brawla, kontynuujemy Tydzień Dzieci, a w weekend powróci Darkmoon Faire. Zapraszam na posumowanie kolejnego Resetu.

Azeroth Reset

0 +8

25 kwietnia. W tym tygodniu rozpocznie się Tydzień Dzieci oraz wpadnie jedno-dniowy Dzień Ochotniczej Straży Miejskiej. Poza tym jak zwykle sprawdzamy nowe afiksy Mythic Keystone Dungeonów, tygodniowy event, a także zaglądamy, co nowego można wykopać za pomocą Archeologii.

Azeroth Reset

0 +3

18 kwietnia. Wraz ze zbliżającym się BFA gra trochę spowalnia, gracze dają nieco na luz i rzadziej wpadają do gry.

Azeroth Reset

0 +2

11 kwietnia. Nowy tydzień zawitał w World of Warcaft. Jak zwykle sprawdzamy nowe afiksy Mythic Keystone Dungeonów, tygodniowy event, a także zaglądamy, co nowego można wykopać za pomocą Archeologii. Choć dużo się w tym tygodniu nie dzieje, rozpoczynamy nowy Azeroth Reset.

Azeroth Reset

0 +19

4 kwietnia. Nowy tydzień, nowe instancje, nowe wydarzenia. W World of Warcraft rozpoczyna się nowy tydzień, zobaczmy zatem co przyniesie nam kolejny Azeroth Reset.


Strony