#StarCraft

VSL Team League

0 +1

Już niedługo bo 10.11.2016 rusza w Korei turniej VSL Team League, który organizowany jest przez Versus Gaming i Twitch.tv. Jest on odpowiedzią na brak proligii i będzie trwać 10 dni (aż do 20.11.2016).

Wardi Open 1

0 +3

18-stego października 2016 odbył się pierwszy turniej Wardi Open. Sponsorowany przez Wardi i Matcherino odniósł umiarkowany sukces wśród oglądalności. Zostało zaproszonych 4 graczy, a 12 stanęło w szranki podczas eliminacji spośród których wyłonieni zostali 4 gracze.

SHOUTcraft Kings

1 +1

Jutro odbędzie się kolejna edycja organizowanego od niedawna turnieju SHOUTcraft Kings, tym razem w edycji październikowej. Turniej organizowany jest przez TotalBiscuita, a sponsorowany przez samego Blizzarda.

Wednesday Warriors

0 +10

Nowy turniej organizowany przez LadyAzylis, streamerkę związaną z Proxy Tempest oraz Team RedBloods. Oba zespoły są współorganizatorami turnieju, który będzie się odbywać w każdą środę.

SHOUTcraft Kings

0 +2

Podsumowanie SHOUTcraft Kings Sierpień 2016

Sierpniowa edycja Shoutcraft Kings 2016 odbyła się 27 dnia tego miesiąca.

DH Montreal zakończony

0 +6

Po trzech dniach intensywnego współzawodnictwa na letnich mistrzostwach WCS 2016 odbywających się podczas DreamHack Montreal spośród 32 graczy wyłonił się najlepszy. I był on stanowczo najlepszy.

GSL

0 +2

Code S

Jesteśmy już po rozegraniu dwóch grup najlepszych 16 koreańskich graczy. W Round16 zostali wyeliminowani tacy gracze jak Zest i Dark, czyżby upadek najszybszych koreańskich mistrzów klawiatury ? Czy herO będzie niepokonany do samego końca ?


Strony