Insignis

Podbijamy stawkę! (KONKURS)

0 0

A to Ci dopiero niespodzianka! Dodatkowe 10 książek od Wydawnictwo Insignis za NAJBARDZIEJ WYPASIONE ODPOWIEDZI NA PYTANIE KONKURSOWE niezależnie od kodów do Bety Battle For Azeroth! Jesteście z nami?

Warcraft: Durotan

0 +44

Czymże jest dobry film bez dobrej książki? Zbliża się do nas premiera Warcrafta, ale zanim ona nastąpi, będziemy mieli okazję poczytać trochę o historii sprzed akcji filmu. Warcraft: Durotan został już przetłumaczony oraz udostępniony w wersji poglądowej!

Konkurs! 6 'Fałszywych Proroków' do zgarnięcia

0 +47

Nefalemowie! Trzeba wiedzieć, kiedy należy odłożyć swoją broń na stół, zbroję odwiesić do szafy i zagłębić się w antycznych zapiskach uczonych. Kto wie, czy historia nie zatoczy koła? Być może siły Piekieł po raz kolejny chcą zastosować swoje sztuczki?

Wygraj książki z uniwersum Diablo

3 +6

Hej! Razem z firmą Blizzard i wydawnictwem Insignis - polskim wydawcą książek zapraszam na konkurs. Do wygrania są 3 zestawy w których skład wchodzą następujące opowiadania:

- Nawałnica Światła
- Wojna Grzechów: Prawo Krwi. Tom 1.
- Wojna Grzechów: Smocze Łuski Tom 2.

Diablo.Wojna Grzechu

2 0

Za tydzień do księgarni trafi drugi tom trylogii ,,Diablo. Wojna grzechu''. Książka autorstwa Richarda Knaaka nosi tytuł ,,Diablo. Wojna Grzechu: Smocze łuski''. Cena książki to 39,99 zł, a ilość stron 368. Poniżej opis zarówno trylogii jak i tomu drugiego: