Literatura

WarCraft - Książki

0 0

Czysta fantastyka, którą dostarcza literatura WarCrafta kreuje sporo wydarzeń w grze World of Warcraft. Praktycznie stało się już tradycją, by kolejne dodatki łączyć ze sobą za pomocą parusetstronicowego tomu.

StarCraft - Książki

0 +19

Przenieśmy się niespełna 500 lat w przyszłość do odległego sektora Koprulu, gdzie Terranie stawiają opór Zergom przy akompaniamencie Protosskich dział.

Diablo - Książki

0 +15

Literatura z Sanktuarium potrafi wywołać dreszczyk strachu. Wśród niej znajdziemy powieści lżejsze, przygodowe, ale też ocierające się o dział horrorów psychologicznych oraz masakry, jak słusznie sugeruje we wstępie do jednej z książek Micky Neilson.

Literatura Blizzarda

0 +19

Książki Warcraft, Diablo, StarCraft - Jakie istnieją? Które zostały wydane w Polsce? Gdzie je można znaleźć? Jakże często te pytania przewijają się przez społeczności internetowe... czas wreszcie raz porządnie rozwiązać wszelkie wątpliwości!

Blizzard rozpoczyna współpracę z Random House LLC

0 +42

Fani literatury przygotujcie się na dawkę emocji! Blizzard rozpoczął dzisiaj współpracę z Random House LLC - jednym z czołowych wydawców książek o dowolnych tematykach. Co więcej - od razu dostaliśmy informację o dwóch pierwszych pozycjach!

Na pierwszy rzut otrzymamy: