Społeczność

Wielkie Polowanie na Zagarę!

3 +14

Wciel się w rolę łowcy sławnego niczym sam Hemet Nesingwary i wyrusz na Wielkie Polowanie. Czeka Cię przygoda pełna niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Czy uda Ci się wytropić Zagarę i zdobyć jej głowę jako trofeum? Spróbuj swoich sił!

Diablo Social #2

0 0

Diablo Social czyli mój przegląd najciekawszych i najlepszych zdjęć, obrazków lub prac stworzonych przez społeczność gry Diablo III w tygodniu 29 maja- 5 czerwca. Tym razem dodałem oprócz postów z Twittera, kilka obrazków z Tumblr.

Diablo Social

0 0

Diablo Social czyli mój wybór najlepszych i najciekawszych wiadomości na Twitterze, które pojawiły się w tygodniu 22-29 maja. W dzisiejszej odsłonie zobaczymy masę zabawek związanych z Diablo, kilka cosplayów oraz garść twórczości utalentowanych fanów gry.

Portret „Przywódca Społeczności”

3 0

Jesteście fanami SC2 oraz aktywnymi działaczami na scenie? Przyczyniliście się do jej rozwoju i promocji samego Starcrafta? Blizzard po blisko 5 latach obecności na rynku Starcrafta 2 postanowił nagrodzić wszystkich aktywnych działaczy!

 

Funkay Community Managerem w Twitch.tv!

5 +6

Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że Wojciech Komincz znany w sieci pod nickiem Funkay (tudzież Asterrix dla graczy SC:BW) obejmuje miejsce polskiego Community Managera w Twitch.tv.  Na swoim fanpage na FB pisze: