dreamhack

Dreamhack Valencia – Walka o Blizzcon

0 +5

W czwartek, 13 lipca rozpoczyna się kolejny turniej z serii World Championship. 3 dni zmagań w słonecznej Hiszpanii o tytuł mistrza, pokaźną wypłatę oraz, co najważniejsze, miejsce na tegorocznych finałach świata na Blizzconie.

Wtorki z SC2 #63 - ZvP: Zergling vs Protoss

0 +1

Tydzień temu przyglądaliśmy sie ZvT w wykonaniu True - dziś podpatrzymy jak ten koreański Zerg rozmontowuje protosskie timingi! Oczywiście podobnie jak tydzień temu jednostką, która zabłyśnie w świetle reflektorów będzie... zergling!

DreamHack Valencia zakończony!

0 +22

Nerchio na czele!

Jeden z najbardziej utalentowanych Polskich graczy Artur "Nerchio" Bloch, po raz trzeci w swojej starcraftowej karierze znalazł się na najwyższym podium międzynarodowych mistrzostw w grze Starcraft 2.

Dreamhack bez StarCrafta

1 +70

Dziś smutna wiadomość obiegła Internet - Dennis Steisjö, jeden z koordynatorów Dreamhacka poinformował na swoim koncie na Twitterze, że podczas tegorocznej imprezy, która odbędzie się pod koniec czerwca w Jönköping

Otwarte kwalifikacje do Dreamhack Winter

0 +1

Dreamhack Winter 2015 jest pierwszym turniejem, o którym wiemy już, że będzie rozgrywany na platformie Legacy of the Void. Na graczy nowego dodatku będzie czekać pula nagród wynosząca 50 tysięcy dolarów. Głównym sponsorem turnieju SC2 na Dreamhacku jest firma Roccat.

Strony