zerg

IEM Katowice 2017 - Zergi

0 +2

W naszym przedIEMowym zestawieniu do opisania pozostała już tylko jedna rasa - zergi. Nieliczni, ale zmotywowani staną do walki z przeważającymi siłami. Czy mają szansę na niespodziankę?

StarCraft dla początkujących - Zerg

0 +9

StarCraft jest w większym lub mniejszym stopniu tajemnicą dla każdego gracza, szczególnie tego początkującego. Nauka gry może bez dobrego "przewodnika" może być bardzo frustrująca. Na szczęście mamy kogoś odpowiedniego.


GSL 2017 - grupa H

0 +1

W Polsce ostatnia sobota w StarCrafcie to przede wszystkim decydująca faza Nation Wars 4 i emocjonujący pojedynek Naszych z reprezentacją Korei w finale. Tego samego dnia, w dalekiej Korei, rozegrane zostały mecze w grupie H GSL code S.

GSL 2017 - Grupa E

0 +9

W ostatnią środę poznaliśmy kolejnych zawodników, którzy zakwalifikowali się do Ro 16 pierwszego sezonu GSL Code S 2017. Komu udało się awansować z grupy E?

GSL 2017 - Grupy C i D

0 +6

GSL nie zwalnia tempa, nawet jeśli czasem Blizzonowi redaktorzy chcieli by było inaczej! Wszystko po to, by mieć trochę więcej czasu by chłonąć rozmach starć między (głównie) koreańskimi graczami, rywalizującymi w pierwszym sezonie Code S.

Strony