zmiany

Nowe funkcje w Hearthstone nadciągają!

0 +20

Hearthstone wciąż się rozwija, co pokaże najnowsza aktualizacja. Wzbogaca ona grę o wygodne funkcje społecznościowe, jak np. możliwość wykonywania zadań poprzez grę z przyjacielem, czy też długo wyczekiwane importowanie talii!

Duże zmiany sześciu bohaterów już niebawem

0 +35

Na PST w niedalekiej przyszłości pojawia się znaczące zmiany w balansie kilku postaci. Między innymi bariera Winstona będzie się ponownie odnawiała zaraz po położeniu jej na ziemi, a Zenyatta będzie mógł nałożyć efekt kuli zniszczenia przez wszelkie bariery.

Zmiany w 4 sezonie - Matchmaking

1 +3

Czy siedem gier w tygodniu to za dużo, żeby utrzymać rangę, zanim ta zacznie maleć przez naszą nieaktywność? Społeczność Overwatch jest w tej kwestii podzielona, ale Blizzard ma swoje zdanie na ten temat, którego będzie się trzymać.

One-shoty Wieprza po zmianach na PST

0 +15

Po ostatnich zmianach, które dotknęły Wieprza, niektórzy bohaterowie mogą odetchnąć z ulgą, lecz inni nadal powinni unikać bliskich spotkań z jego combo – hook+shot. Dla wielu z nich to spotkanie dalej kończy się śmiercią, jednak mamy kilka niespodzianek.

Rok Mamuta - nadchodzą zmiany w Hearthstone!

1 +83

Dział Hearthstone Blizzarda pracuje niczym kuźnie Khaz Modanu - nie ma czasu na przerwy, trzeba zakasać rękawy i robić wszystko, by urozmaicać graczom rozgrywkę. O części zmian dowiedzieliśmy się dziś i nie ma co ukrywać - czeka nas prawdziwa rewolucja!

Kolejne zmiany na scenie

0 +5

Ostatnio na scenie Overwatch pojawia się dużo zawirowań. Wraz z pojawieniem się nowego patcha i odejściem mety tanków, a także w związku z ciągle niepewną sytuacją Overwatch League, drużyny podejmują decyzje o rotacjach w swoich szeregach.

​Zmiany w Selfless i TORNADO.ROX

0 +2

Sezon 2017 powoli się rozkręca. Teamy, które chcą walczyć o najlepsze miejsca, ciężko pracują nad swoją formą. Niedawno na scenie doszło do kilku zmian, które mogą decydować o rozwoju spraw dla teamów Selfless i TORNADO.ROX

Strony