tygodniówka

Tygodniówka #217

0 0

Wasz drogi i oddany Karczmarz przebywa właśnie na urlopie w pięknych, polskich górach i zostanie tu jeszcze jakiś czas. Czy to oznacza, że w tym tygodniu nici z nowości ze świata Diablo? Bynajmniej! Zapraszam na kolejny, może nieco mniej technicznie zaawansowany, odcinek Tygodniówki!

Tygodniówka #203

0 +3

Kolejny tydzień - kolejne bany :) I bardzo dobrze, bo Diablo to zbyt fajna gierka, żeby psuć ją paskudnymi botami. Ale zaskakujące może też być wydanie kolejnego patcha do Diablo 2. Zaskakujące są te powroty do Diablo 2 i Warcrafta 3 :)

Tygodniówka #202

0 +1

Blady strach padł na wszystkich cziterów - kolejna wielka fala banów! Ale to nie jedyna ciekawa informacja w tym miesiącu ;)

Tygodniówka #201

0 +1

Dzisiaj Wielkanoc - największe święto naszej wiary! Zapewne każdy z Was spędza ten dzień z bliskimi i cieszy się rodzinną atmosferą (a przynajmniej tego Wam życzę). Może znajdziecie jednak chwilę na zapoznanie się ciekawostkami w najnowszej Tygodniówce ;)

Tygodniówka #200

2 +1

Dzisiaj Tygodniówka nieco inna, niż zwykle. Nie będę rozwodził się na temat świeżych ciekawostek ze świata Diablo. W zamian za to, zaserwuję Wam pogadankę dotyczącą Tygodniówek oraz kanału Karczma Ajantisa. No co, w końcu dzisiaj świętujemy 200 nagranych odcinków :)

Tygodniówka #199

0 0

Dzisiejsza Tygodniówka niestandardowo, bo... w sobotę :) Cóż, takie życie, że czasem człowiek musi udać się w delegację... Ale to nie oznacza, że Ajantis pozostawi graczy Diablo bez porcji (choć w tym tygodniu raczej skromnej) informacji o naszej ulubionej serii :)

Tygodniówka #198 - Zlot Diablo IEM 2016

0 0

Tym razem Tygodniówka w całości poświęcona tylko jednemu (ale za to jakiemu!) tematowi - Zlotowi Diablo IEM 2016 w Katowicach! :) Dziękuję wszystkim uczestnikom za obecność, atmosfera po raz kolejny była naprawdę wyborna :)

  • Zlot Diablo IEM 2016 (0:25)


Tygodniówka #197

1 0

Tym razem Tygodniówka nieco krótsza. Wartym odnotowania jest fakt, że pięciu newsów aż cztery dotyczą polskiej społeczności Diablo :)

Tygodniówka #196

1 0

W życiu tak bywa, że raz jest lepiej, raz gorzej. W tym tygodniu w wydarzeniach Diablo posucha - większość ciekawostek dotyczy społeczności, a nie samej gry, ale mimo to warto zerknąć, szczególnie, że w najbliższym czasie szykuje się elegancki Zlot Diablo IEM 2016! :)

Tygodniówka #195

0 0

Dzisiaj kolejny tydzień wypakowany newsami z polskiej sceny Diablo. Nie można zapomnieć o konkursach, w których do wygrania są książki Fałszywy prorok, a także... bo jakby inaczej, o Zlocie Diablo IEM 2016! :)

Strony