event

Święta w Overwatch – Prezentacja zawartości w grze

0 +25

Za oknem śniegu niewiele, klimatu zbliżających się świąt jakoś nie czuć, ale nie ma tego złego, gdyż te braki zastąpi nam świąteczny event w Overwatch, który właśnie się rozpoczął. Tematyczne skórki, zmodyfikowane mapy, prezentacje zagrań, kwestie, nowy brawl.

OverZone Academy III - graj z najlepszymi!

0 +12

Po miesięcznej nieobecności powracamy z OverZone Academy! Dla stałych bywalców świetna nowina, niezaznajomionym z tematem wyjaśniamy, że jest to najlepsza okazja, by móc osobiście zagrać z najlepszymi zawodnikami z polskiej sceny eSportowej Overwatch.

Halloween Terror rozpoczęte!

0 +48

Plotki potwierdzone! Dzisiaj przed 20 wystartował Halloween Terror, drugie już wydarzenie okolicznościowe. Nowe skórki, animacje, wyjątkowa Rozróba. Czego chcieć więcej? Chyba tylko sporej ilości wolnego czasu na grę... Zobaczcie, co przygotował nam Blizzard!

Halloween w Overwatchu!

0 +26

Nie tak dawno temu zakończył się event sportowy, a Blizzard już szykuje kolejną niespodziankę dla fanów. W związku z Halloween do Overwatcha zostaną wprowadzone specjalne Skrzynki.

OverZone Academy II – Walcz wraz z najlepszymi!

0 +35

Przed nami wielka chwila! OverZone Academy powraca! Już w poniedziałek 12 września o godzinie 19.00 po raz drugi dostaniecie szansę, aby zmierzyć się z najlepszymi! U nas nie znajdziesz słabych zawodników, u nas nigdy nie zdenerwujesz się na resztę drużyny.

Strony