event

I am Iron Man! - czyli Mecha Storm w Nexusie

0 +3

Wraz z nadejściem najnowszego patcha, HotS-owa reprezentacja mechów powiększyła się aż o trzech nowych (anty)bohaterów: Abatura, Rehgara i Tyraela, którzy odrzucili swoje cielesne powłoki, by stać się zmechanizowanymi maszynami bojowymi rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Święta w Overwatch – Prezentacja zawartości w grze

0 +25

Za oknem śniegu niewiele, klimatu zbliżających się świąt jakoś nie czuć, ale nie ma tego złego, gdyż te braki zastąpi nam świąteczny event w Overwatch, który właśnie się rozpoczął. Tematyczne skórki, zmodyfikowane mapy, prezentacje zagrań, kwestie, nowy brawl.

OverZone Academy III - graj z najlepszymi!

0 +12

Po miesięcznej nieobecności powracamy z OverZone Academy! Dla stałych bywalców świetna nowina, niezaznajomionym z tematem wyjaśniamy, że jest to najlepsza okazja, by móc osobiście zagrać z najlepszymi zawodnikami z polskiej sceny eSportowej Overwatch.

Halloween Terror rozpoczęte!

0 +48

Plotki potwierdzone! Dzisiaj przed 20 wystartował Halloween Terror, drugie już wydarzenie okolicznościowe. Nowe skórki, animacje, wyjątkowa Rozróba. Czego chcieć więcej? Chyba tylko sporej ilości wolnego czasu na grę... Zobaczcie, co przygotował nam Blizzard!

Halloween w Overwatchu!

0 +26

Nie tak dawno temu zakończył się event sportowy, a Blizzard już szykuje kolejną niespodziankę dla fanów. W związku z Halloween do Overwatcha zostaną wprowadzone specjalne Skrzynki.

Strony