battle.net

Tygodniówka #217

0 0

Wasz drogi i oddany Karczmarz przebywa właśnie na urlopie w pięknych, polskich górach i zostanie tu jeszcze jakiś czas. Czy to oznacza, że w tym tygodniu nici z nowości ze świata Diablo? Bynajmniej! Zapraszam na kolejny, może nieco mniej technicznie zaawansowany, odcinek Tygodniówki!

Tygodniówka #192

0 +4

Dzisiejsza Tygodniówka wyjątkowo obfita! Co prawda 5 sezon trwa w najlepsze, ale sam jestem zdziwiony tak dużą ilością contentu :)

Patchowy początek roku

3 +18

U ostatnim czasie doświadczyliśmy tak zwanej 'stagnacji świąteczno-noworocznej'. Ale koniec tego dobrego! Diablo 3, StarCraft 2, Heroes of the Storm, nawet WoW - pojawiły się w tych grach mniejsze lub większe łatki poprawiające grę. Prześledźmy co też dzisiaj w nocy Blizzard nam zaserwował!

Przyszłość klasycznych gier Blizza

3 +117

Dzisiaj obiegła Internet sensacyjna wiadomość - pojawił się nabór na starszego programistę C/C++ w Blizzardzie. Nie było by nic w tym dziwnego, gdyby nie jedno słówko w nazwie oferty: osoba ta ma się zajmować grami klasycznymi!

Prześledźmy na sam początek opis owego stanowiska:

Czat głosowy Battle.net w becie Overwatch

2 +46

Plotki krążyły już od pewnego czasu, ale wreszcie mamy pewność - Czat głosowy zawita na Battle.necie - swoje podboje zacznie w becie Overwatcha. Już teraz trwają prace mające na celu przygotowanie platformy sieciowej na nową funkcjonalność.

Nowa wersja mobilnego authenticatora battle.net

2 +12

Nowej odsłony doczekała się aplikacja mobilna (Android i iOS), służąca jako generator klucza bezpieczeństwa do logowania do Battle.netu. Bez strachu! Aktualizacja przebiega w sposób wygodny i nie wymagający ingerencji użytkownika.

Strony