polska

Super Turniej K.. Kolego 2 zakończony!

0 +15

Druga edycja sławnego turnieju STK, organizowanego przez legendarne Netwars.pl dobiegła końca w zeszły weekend. Czterech najlepszych graczy, którzy przedarli się przez fazę grupową walczyło o sławę, pieniądze i chrzan (prawdopodobnie).

Overwatch World Cup 2016

0 +17

Blizzard właśnie sprezentował nam wręcz legendarny moment. Po raz pierwszy w historii Overwatch zostaną rozegrane międzynarodowe rozgrywki o miano najlepszej drużyny na świecie.

Podsumownaie Go4SC2 Europe Cup #595

0 +4

Koreańczyk zwycięzcą!

Zwycięzcą niedzielnego Go4SC2 został Zergowski Koreańczyk "True", który pokonał w finałach naszego Polskiego Terrana "souL". Koreańczyk wraz z wygraną otrzymał €100 i 100pkt.

E-sport w szkole? Już wkrótce!

3 +1

To nie żadne urojenia, to pomysł nauczycieli szkoły w Kędzierzynie Koźle. Według informacji podanych przez serwis allplay.pl, w kędzierzyńskim technikum ma powstać klasa o profilu e-sportowym.

 

Polski mnich 4-ty w Europie

4 +10

Po wielu próbach udało się polskiemu graczowi pobić swój rekord oraz jednocześnie zająć 4te miejsce na sezonowym ladderze Mnichem! Pokonanie Riftu 40lvl do łatwych nie należało ale Mentor bo o nim mowa, nie myśli o urlopie i już kręci wyższe klucze by stanąć na podium.